اعتبارات درمانی کشور در لایحه بودجه 2 برابر شد

به گزارش مجله پیامکی، رییس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: با توجه به شرایطی که کشور به واسطه شیوع ویروس همه گیر کرونا درگیر آن شده، اعتبارات وزارت بهداشت و درمان در لایحه بودجه سال 1400، از 2 برابر هم بیشتر شده است.

اعتبارات درمانی کشور در لایحه بودجه 2 برابر شد

از پروفایل ما وبلاگ بخار دیدن نمایید.

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، محمد باقر نوبخت شامگاه پنجشنبه در حاشیه مراسم افتتاحیه بیمارستان خیرساز ناظران در مشهد اضافه کرد: به علت ایجاد تخت های بیمارستانی جدید و احداث بیمارستان طی سالهای گذشته احتیاجمند کادر درمان جدید هستیم لذا مجوز 53 هزار استخدام در این خصوص داده شده و بودجه مورد احتیاج این میزان استخدام نیز در لایجه بودجه 1400 دیده شده است.

وی ادامه داد: امیدواریم با توجه به موضوعات لحاظ شده در لایحه بودجه 1400، سال آینده شاهد ارائه خدمات بهداشتی و درمانی بیش از پیش به مردم باشیم.

رییس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: با توجه به اهمیت سلامت مردم برای دولت، نخستین اقدام در دولت یازدهم اجرای طرح تحول سلامت بود که در دولت دوازدهم نیز این طرح استمرار یافت تا پرداخت هزینه درمان از جیب مردم به حداقل برسد و اکنون نیز موضوع سلامت در دستور کار دولت واقع شده است.

محمد باقر نوبخت به منظور سفر 2 روزه به دعوت استاندار خراسان رضوی چهارشنبه شب وارد مشهد شد و امروز در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه و مجمع نمایندگان استان شرکت کرد.

همچنین شرکت در مراسم اتمام ساخت چهار هزار واحد مسکونی محرومان در خراسان رضوی و افتتاح بیمارستان خیرساز ناظران ویژه درمان سرطان از دیگر برنامه های رییس سازمان برنامه و بودجه کشور در سفر به خراسان رضوی بود.

->

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 3 اسفند 1399 بروزرسانی: 3 اسفند 1399 گردآورنده: smslovely.ir شناسه مطلب: 1410

به "اعتبارات درمانی کشور در لایحه بودجه 2 برابر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتبارات درمانی کشور در لایحه بودجه 2 برابر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید