دوچرخه سواری

عوارض کرونا را چطور بعد از بهبودی کاهش دهیم؟

خبرنگاران : مبتلایان به کووید 19 ممکن است پس از بهبودی، با مسائل طولانی مدت از جمله تنگی نفس، خستگی، سردرد و سرگیجه روبرو شوند.

2 آذر 1399

دانشور مدال برنز گرفت

به گزارش خبرنگاران سومین روز از رقابت های دوچرخه سواری پیست قهرمانی آسیا امروز یکشنبه 29 بهمن ماه در مالزی پیگیری شد که طی آن محمد دانشور در ماده تایم تریل یک کیلومتر پیروز به کسب مدال برنز شد.

11 آذر 1398

دوچرخه سواری در کشورهای مختلف چه قاعده و قانونی دارد؟

نحوه قانون گذاری در رابطه با دوچرخه به عنوان یک وسیله نقلیه همیشه یکی از موضوعات قابل توجهی بوده که بسیاری از حوزه های قضایی در جهان با آن روبرو بوده اند. این گزارش نگاهی به قوانین کشورهای مختلف درخصوص دوچرخه سواران داشته و بعضی از روش های موثر در این...

30 آبان 1398

شروع اردوی تدارکاتی تیم ملی سرعت و نیمه استقامت درتهران

به گزارش خبرنگاران، کمیته تیم های ملی اسامی نفرات دعوت شده به اردوی جدید تیم ملی سرعت و نیمه استقامت را اظهار داشت. اردوی تیم ملی از 28 شهریور تا 10 مهر در محل کمپ تیم ملی دوچرخه سواری در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

26 مهر 1398

آشنایی با پویش سه شنبه های بدون خودرو

خبرنگاران آنلاین:پویش سه شنبه های بدون خودرو، کمپینی است با هدف استفاده کمتر از خودروهای تک سرنشین تا از این طریق شهروندان، دست کم در روزهای سه شنبه به جای استفاده از خودروی شخصی، گزینه های مفیدتری را برای انجام کارهای روزمره جایگزین نمایند.

20 مرداد 1398

اردوی مسابقات آسیایی کاراته در یزد برگزار می گردد

به گزارش خبرنگاران، سیداحمد هاشمی بعدازظهر امروز در نشستی خبری به مناسبت هفته تربیت بدنی با اشاره به کسب موفقیت های ورزشکاران یزدی در میادین ملی، آسیایی و بین المللی، گفت: در امسال 109 ورزشکار مرد و 57 ورزشکار زن به اردوهای تیم ملی دعوت شدند که در مجموع...

1 اسفند 1397