مطالعاتی روی زنان مسافر اروپایی و نسل هزاره و تمایلات آنها

به گزارش مجله پیامکی، 69.3 درصد زنان اروپایی تمایل دارند تجربیات سفر خود را به اشتراک بگذارند.

مطالعاتی روی زنان مسافر اروپایی و نسل هزاره و تمایلات آنها

برای سفر به تور اروپا با بهترین کارشناسان مشورت کرده و بهترین برنامه سفر را انتخاب کنید.

اولین مطالعه مهم در خصوص مسافران اروپایی که با هدف تجاری سفر می نمایند، نتایج قابل توجهی در رابطه با مسافران زن، تمایلات آن ها در مقایسه با مردان، مسافران نسل هزاره ها و نگرش مسافران بریتانیایی را نشان داده است. این مطالعه توسط گروه Wanup و با پشتیبانی وزارت گردشگری و مهمانداری در دانشگاه بورنموث اجرا شده است. این مطالعه گروهی از افراد 25 تا 55 ساله را مورد آنالیز قرار داده است که آن ها در طول سال گذشته حداقل شش بار برای کسب و کار مسافرت نموده بودند و بیشتر از سه بار در هتل اقامت داشته اند. این مطالعه شامل کشورهای انگلستان، فرانسه، ایتالیا، آلمان و اسپانیا بود.

سفر تجاری زنان

از 6000 اروپایی که مورد آنالیز قرار گرفته اند، تنها 38.1 درصد از مسافران کسب و کار، خانم ها بودند و این نشان می دهد که تبعیض های جنسیتی هنوز در کسب و کار و تجارت شایع است. علاوه بر این، این تحقیق همچنین نشان داد؛ از میان این زنان تنها 11.2 درصد آن ها صاحبان سرمایه بودند، این عدد برای مردان 15 درصد است.

تحقیقات Wanup همچنین تفاوت های جالبی بین تمایلات مسافران مرد و زن نشان می دهد مردان بیشتر مایل اند در هتل های زنجیره ای بمانند، در حالی که زنان بیشتر در یک بوتیک هتل اقامت دارند. خانم ها با 69.3 درصد در برابر آقایان با 62 درصد، بیشتر مایل هستند تا تجربیات خود را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارند.

35 درصد از زنان مسافر انگلستانی از باشگاه های وفاداری هتل های خود را انتخاب می نمایند. عدم تنوع علل نارضایتی آن ها در انتخاب هتل های دیگر است و نشان می دهد زنان هنگام سفر به دنبال انتخاب هتل های منحصر به فرد و تجربه های جدید هستند.

نسل جدید (نسل هزاره ها) و آینده سفرهای تجاری

وقتی که نسل هزاره ها را با نسل ایکس مقایسه می کنیم، مطالعات نشان می دهد نسل ایکس استقبال بیشتری در تصمیمات خود داشته اند و 35.5 درصد از آن ها از سیاست های سفر تجاری، شرکت ها پیروی نمی کردند این عدد برای نسل جدید 28.7 درصد است. نسل هزاره ها بیشتر مایل هستند از تکنولوژی موبایل برای سفر استفاده نمایند 70.3 درصد از آن ها از اپلیکشن برای رزرو هواپیما استفاده می نمایند، در حالیکه این عدد برای نسل ایکس 57.9 درصد است.

با توجه به اهمیت قرار دادن تجربیات، 74.2 درصد از نسل جدید تمایل دارند داده های شخصی خود را قرار دهند تا سرویس های شخصی شده بیشتری دریافت نمایند.

منبع: کجارو / traveldailynews.com
انتشار: 4 بهمن 1398 بروزرسانی: 12 مهر 1399 گردآورنده: smslovely.ir شناسه مطلب: 595

به "مطالعاتی روی زنان مسافر اروپایی و نسل هزاره و تمایلات آنها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مطالعاتی روی زنان مسافر اروپایی و نسل هزاره و تمایلات آنها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید