تماس تلفنی سلطان عمان با رئیس جمهور ایران ، رئیسی: محاسبات آمریکا در حمایت و تشدید آشوب ها در ایران غلط بود (تور عمان ارزان قیمت)

به گزارش مجله پیامکی، رئیس جمهور با اشاره به محاسبه غلط آمریکا در حمایت و تشدید آشوب ها گفت: آمریکا به غلط تصور می کرد تحریم های آنها ملت ایران را متوقف خواهد نمود اما ملت ایران نه تنها متوقف نشد، بلکه به پیشرفت خود ادامه داد و به همین دلیل به فتنه انگیزی علیه ایران روی آوردند.

تماس تلفنی سلطان عمان با رئیس جمهور ایران ، رئیسی: محاسبات آمریکا در حمایت و تشدید آشوب ها در ایران غلط بود (تور عمان ارزان قیمت)

با تور عمان ارزان قیمت از سفری عالی برای کسب آرامش لذت ببرید و با شهرهای زیبای صلاله و مسقط عمان آشنا شوید.

به گزارش خبرنگاران، سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور ظهر امروز دوشنبه 25 مهر در پاسخ به تماس تلفنی هیثم بن طارق آل سعید سلطان عمان با بیان اینکه شاهد بالاترین سطح از اعتماد و مشارکت دو کشور در عرصه سیاسی هستیم، روابط تهران و مسقط را در عرصه های مختلف رو به رشد ارزیابی کرد.

رئیس جمهور با اشاره به عزم مصمم جمهوری اسلامی ایران برای تنوع و عمق بخشیدن به روابط خود با عمان، اظهار امیدواری کرد، روند تعاملات و تبادلات ایران و عمان، همچون یک سال گذشته رو به رشد باشد.

رئیسی بعلاوه در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به محاسبه غلط آمریکا در حمایت و تشدید آشوب ها، گفت: آمریکا به غلط تصور می کرد تحریم های آنها ملت ایران را متوقف خواهد نمود اما وقتی دیدند ملت ایران در برابر تحریم ها نه تنها متوقف نشد، بلکه به رشد و پیشرفت خود ادامه داد، به فتنه انگیزی علیه جمهوری اسلامی ایران روی آوردند.

رئیسی بعلاوه تاکید نمود: ملت ایران در مقابل اقدامات خصمانه آمریکا منفعل نخواهد بود و ابتکار عمل را در دست دارد.

هیثم بن طارق آل سعید سلطان عمان نیز در این گفتگوی تلفنی با بیان اینکه شخصا اجرای توافقات حاصل شده میان دو کشور را پیگیری می نماید، توضیح داد: روابط دوجانبه همانطور که توافق شده، در حال پیشرفت است و هر دو ملت از آن منتفع می شوند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 26 مهر 1401 بروزرسانی: 26 مهر 1401 گردآورنده: smslovely.ir شناسه مطلب: 2119

به "تماس تلفنی سلطان عمان با رئیس جمهور ایران ، رئیسی: محاسبات آمریکا در حمایت و تشدید آشوب ها در ایران غلط بود (تور عمان ارزان قیمت)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تماس تلفنی سلطان عمان با رئیس جمهور ایران ، رئیسی: محاسبات آمریکا در حمایت و تشدید آشوب ها در ایران غلط بود (تور عمان ارزان قیمت)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید