اخبار اقتصادی

آنالیز توافق راهبردی ایران و چین در کمیسیون مالی با حضور وزیر اقتصاد

تهران (پانا)- رئیس کمیسیون مالی مجلس شورای اسلامی گفت توافق راهبردی 25ساله ایران و چین با حضور رئیس کل بانک مرکزی و وزیر اقتصاد و دارایی در کمیسیون مالی آنالیز می گردد.

30 فروردین 1400

آخرین اخبار از واریزی های مطالبات فرهنگیان

تهران (پانا) - وزیر آموزش و پرورش از دریافت اعتبار لازم برای پرداخت مطالبات همکاران اطلاع داد.

19 فروردین 1400

چمران: تمایل اصولگرایان به مشارکت پایین یک اتهام واهی است، نباید همه مسائل را به مسائل خارجی گره بزنیم خبرنگاران

نایب رئیس شورای ائتلاف نیرو های انقلاب گفت: مشارکت هر چه بیشتر باشد بدون شک بهتر است. اینکه برخی می گویند اصولگرا ها می خواهند مشارکت کم باشد اتهام واهی است.

16 فروردین 1400

خبرنگاران یک هزار و 317 دانش آموز بازمانده از تحصیل در قزوین شناسایی شدند

قزوین- خبرنگاران- مدیر کل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: در سال تحصیلی جاری یک هزار و 317 دانش آموز مقطع ابتدایی بازمانده از تحصیل شناسایی و از این تعداد 228 نفر در مدارس جذب شدند.

16 فروردین 1400

آخرین خبرها درباره رقم دستمزد کارگران

به گزارش خبرنگاران، دویست و نود و ششمین نشست شورای عالی کار با دستور کار معین دستمزد 1400 و حضور نمایندگان کارگری، کارفرمایی و دولت در وزارت کار برگزار گردید؛ جلسه ای سه ساعته که با مذاکرات فشرده شرکای اجتماعی همراه بود و نمایندگان کارگر و کارفرما ضمن...

15 فروردین 1400

رودخانه دانوب؛دومین رود طولانی اروپا

رودخانه دانوب با 2850 کیلومتر دومین رود طولانی اروپا پس از ولگا است. قرار داشتن 1200 کیلومتر از دانوب در رومانی، آن را تبدیل به طویل ترین رود در این کشور نموده است.

14 فروردین 1400

خبرنگاران معاون استاندار: استان مرکزی کمترین نرخ تورم کشور را به خود اختصاص داد

اراک - خبرنگاران - معاون هماهنگی امور مالی استانداری مرکزی گفت: استان مرکزی سال جاری، پایین ترین نرخ تورم را در کشور از آن خود نموده است.

12 فروردین 1400

نوروزی: مهریه باید به صورت نقد در همان ابتدای عقد دریافت گردد

نایب رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با اشاره به آنالیز های طرح مهریه در کمیسیون متبوع خود تاکید نمود: تاکید ما در این طرح بر این است که مهریه به صورت نقد در همان ابتدای عقد دریافت گردد، اما اگر دو طرف قصد داشتند مهریه را سکه و به صورت عندالمطالبه پرداخت...

9 فروردین 1400

ساوه در معرض تغییر رنگ خطرناک کرونایی، عواقب عادی انگاری ها غیرقابل جبران است

خبرنگاران/مرکزی سخنگوی دانشکده علوم پزشکی ساوه با تاکید بر اینکه جولان و حکمرانی ویروس کرونا در ساوه را جدی بگیریم، اظهار کرد: این ویروس منحوس با رفتار شهروندان در ساوه رها شده است و متاسفانه سیر صعودی بیماری و موج حمله جدید آن شروع شده است.

9 فروردین 1400

تردد ایرانی ها و عراقی ها از مرزهای دو کشور غیر زیارتی است خبرنگاران

مدیر حج و زیارت خوزستان گفت: اعزام زائران به عتبات عالیات از اسفندماه سال 98 تا کنون متوقف شده و تردد ایرانی ها و عراقی ها از مرزهای دو کشور غیرزیارتی است و به اعزام کاروان ها به عتبات هیچ ارتباطی ندارد.

8 فروردین 1400

تمدید تاریخ اعزام به خدمت مشمولان زلزله زده شهرستان دنا

خبرنگاران/کهگیلویه و بویراحمد فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: کلیه مشمولان اعزامی 99/12/1 شهرستان دنا و محدوده آن که در اثر زلزله دچار آسیب شده اند و قادر به اعزام نشدند، اعزام آنان یک دوره تمدید می گردد.

5 فروردین 1400

مجلس با همسان سازی حقوق کارکنان وزارت علوم موافقت نکرد خبرنگاران

وزیر علوم با ارسال نامه ای به رئیس سازمان برنامه خواهان اعلام موافقت این سازمان با اجرای طرح همسان سازی حقوق شاغلان دو وزارت علوم و بهداشت در سال آینده به میزان 3،500 میلیارد تومان شد.

4 فروردین 1400

واکنش علی نژاد به ادعای علی کریمی و مهندسی بودن انتخابات فوتبال

به گزارش خبرنگاران، مهدی علی نژاد در حاشیه برگزاری مجمع فدراسیون فوتبال به خبرنگاران گفت: خوشبختانه انتخابات در شرایط خوب، آرام و دموکراتیک انجام شد. رقابت نزدیکی بود و پیش بینی می شد انتخابات به دور دوم کشیده گردد. به عزیزی خادم بابت انتخابش تبریک می...

1 فروردین 1400

نشست نوبخت و صالحی امیری برگزار گردید، پرداخت بودجه کمیته ملی المپیک تا انتها سال

نشست معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و رئیس کمیته ملی المپیک برگزار گردید.

30 اسفند 1399

رشد مالی تابستان سال جاری با نفت 5.1 درصد شد

به گزارش خبرنگاران، بانک مرکزی جمهوری اسلامی نماگرهای تابستان 99 را منتشر کرد.

29 اسفند 1399

خودرو های بالای یک میلیارد تومان مشمول مالیات می شوند

نمایندگان مجلس شورای اسلامی ساز و کار اخذ مالیات از خودرو هایی که بالای یک میلیارد تومان ارزش دارند را در سال 1400 معین کردند.

27 اسفند 1399

راهیابی احمدی به مانش دوم در غیاب سرمربی، 5نفر به خط انتها نرسیدند

به گزارش خبرنگاران، ملی پوشان اسکی آلپاین ایران در حالی به رقابتهای قهرمانی جهان اعزام شدند که به علت شرایط خاص و کمبود برف تمرین مناسبی برای شرکت در این مسابقات نداشتند. در میان تیم مردان جای خالی محمد کیادربندسری و حسین ساوه شمشکی به چشم می خورد.

26 اسفند 1399

درج اولین نماد اوراق (گام) در بین بانک های خصوصی

اولین نماد اوراق گواهی اعتبار مولد (گام) در میان بانک های خصوصی به بانک پارسیان تعلق گرفت.

24 اسفند 1399

صنعت فرش فرهنگ ایران را به جهان صادر می نماید

خبرنگاران/فارس استاندار فارس با بیان اینکه فرش یکی از صنایع مهم ایران به شمار می رود، گفت که دلیل این امر آنست که همه مراحل از فراوری مواد اولیه، نقشه و تکنیک های بافت آن داخلی و نشان دهنده فرهنگ سنتی ایران اسلامی است.

20 اسفند 1399

تست روانشناسی توانایی عاشق شدن؛ چرا نمی توانم عاشق شوم؟

تست توانایی عاشق شدن به آنالیز توانایی شما برای اعتماد کردن می پردازد و اعتماد غیر شخصی در شما را اندازه می گیرد. اگر می خواهید بدانید ارتباط این دو عامل با یکدیگر چیست و بعد تست کنید ببینید می توانید عاشق شوید یا خیر با خبرنگاران همراه باشید....

19 اسفند 1399
تعداد: (417)