آزادی 56 زندانی در استان همدان

به گزارش مجله پیامکی، مدیرکل زندان های استان همدان از آزادی 56 زندانی در طرح پایش و غربالگری زندانیان این استان اطلاع داد.

آزادی 56 زندانی در استان همدان

به گزارش خبرگزاری گروه حوادث خبرنگاران از صدا و سیما مرکز همدان، رضا ذوالفعلی نژاد گفت: مقامات قضایی استان همدان در اقدامی جهادی به همراه تعدادی از قضات زمینه آزادی 56 زندانی را فراهم و همچنین با تخفیف مجازات تعدادی از زندانیان موافقت کردند.

وی افزود: مسئولان قضایی و جمعی از قضات استان با حضور در زندان های استان به شکل چهره به چهره با زندانیان ملاقات و به آنالیز مسائل و مسائل آنان پرداختند.

مدیرکل زندان های استان همدان افزود: در راستای اجرای طرح پایش زندانیان استان همدان، 83 نفر از قضات برای آنالیز مسائل قضایی پرونده های زندانیان به شکل همزمان حضور یافتند و 583 پرونده مورد آنالیز نهاده شد و با آزادی 56 زندانی استان موافقت شد.

این طرح گامی بسیار مهم در جهت نیل به سیاست های حبس زدایی و کاهش جمعیت کیفری زندان ها است، در راستای اجرای این طرح، شرایط زندانیان و تحقق اهداف اجرای حبس، رصد و پایش می گردد و کسانی که از زندان بودنشان نتیجه ای حاصل نمی گردد، شناسایی و برای آنان تصمیم فوری و فوق العاده گرفته می گردد

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 24 بهمن 1399 بروزرسانی: 24 بهمن 1399 گردآورنده: smslovely.ir شناسه مطلب: 1390

به "آزادی 56 زندانی در استان همدان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آزادی 56 زندانی در استان همدان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید