کشتی فرنگی زیر 23 سال دنیا، 5 نماینده ایران رقبایشان را شناختند

به گزارش مجله پیامکی، قرعه کشی 5 وزن نخست رقابت های کشتی فرنگی زیر 23 سال (امیدها) قهرمانی دنیا، در شهر بوداپست مجارستان برگزار گردید.

کشتی فرنگی زیر 23 سال دنیا، 5 نماینده ایران رقبایشان را شناختند

به گزارش مجله پیامکی و به نقل از فدراسیون کشتی، نتایج قرعه کشی نمایندگان کشورمان به توضیح زیر است:

در وزن 55 کیلوگرم که 19 کشتی گیر حضور دارند، پویا ناصرپور پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف سرداربیک کونوشبایف از قرقیزستان می رود.

در 63 کیلوگرم میثم دلخانی پس از استراحت در دور اول در دور بعد با ماکسیم نهودا از بلاروس سرشاخ می گردد و در صورت گذر از این حریف، در دور سوم به مصاف برنده کشتی گیران سوئد و اوکراین می رود. در این وزن 19 نفر شرکت نموده اند.

در 77 کیلوگرم که 27 کشتی گیر حضور دارند، علی نوروزی در دور نخست به مصاف تمرلان شادوکایف از قزاقستان می رود و در صورت پیروزی در این دیدار در دور دوم با برنده کشتی میان واه پوقوسیان از ارمنستان و رنات ایلیاز از قرقیزستان کشتی خواهد گرفت.

در 87 کیلوگرم حمیدرضا بادکان در دور اول با مارتیناس نمسویسیوس از لیتوانی کشتی می گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور دوم به مصاف برنده مبارزه میان ماتئو فینیسیلور از آمریکا و کریل ماسکویچ از بلاروس می رود. در این وزن 26 نفر حضور دارند.

در 130 کیلوگرم که 19 نفر حضور دارند، علی اکبر یوسفی در دور اول با قرعه استراحت روبه روست و در دور دوم به مصاف کونستا مایین پایای از فنلاند می رود. وی در صورت گذر از این حریف در دور سوم با برنده مبارزه میان ریشتر از آلمان و کریمینیف از اوکراین می رود.

مسابقات اوزان از ساعت 13 امروز(آدینه) به وقت ایران برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 29 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: smslovely.ir شناسه مطلب: 514

به "کشتی فرنگی زیر 23 سال دنیا، 5 نماینده ایران رقبایشان را شناختند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشتی فرنگی زیر 23 سال دنیا، 5 نماینده ایران رقبایشان را شناختند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید