کاهش اندک قیمت گوشت ، بازار گوشت رونقی ندارد

به گزارش مجله پیامکی، به گزارش خبرنگاران، علی اصغر ملکی، رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی از کاهش 5 هزار تومانی قیمت گوشت در بازار خبر داد و گفت: هم اکنون هر کیلو شقه گوسفندی بدون دنبه با نرخ 100 تا 103 هزار تومان به مغازه دار و با احتساب 10 درصد سود 110 تا 115 هزار تومان به مصرف کننده عرضه می شود.

کاهش اندک قیمت گوشت ، بازار گوشت رونقی ندارد

او با اشاره به اینکه بازار گوشت رونقی ندارد، اضافه نمود: با توجه به تعطیلی کسب وکارها و کاهش قدرت خرید افراد، کشش چندانی برای خرید گوشت در بازار وجود ندارد.

ملکی ادامه داد: از مردم تقاضا داریم که در خرید گوشت شتابزده عمل نکنند چرا که گوشت به اندازه کافی وجود دارد.

رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی با اشاره به اینکه مسئله ای در عرضه دام نداریم، بیان نمود: با توجه به کنترل نسبی قاچاق، مسئله ای در ارتباط با تامین دام نداریم.

بیشتر بخوانید

زنگ خطر نابودی تولید شیر و گوشت به صدا درآمد

او قیمت کنونی هر کیلو دام زنده را 47 تا 48 هزار تومان اعلام کرد و گفت: با توجه به عرضه مناسب دام در برابر کاهش تقاضا، قیمت هر کیلو دام 2 تا 3 هزار تومان کاهش یافته است.

رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی در پایان درباره آخرین شرایط قاچاق دام شرح داد: طی هفته های اخیر مقداری دام زنده از میاندوآب به کشور های عربی قاچاق می شد که خوشبختانه با اطلاع رسانی به موقع، موضوع قاچاق تا حدی کنترل شده که این موضوع اثر خود را در بازار گذاشته است.

منبع: باشگاه خبرنگاران

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 11 دی 1399 بروزرسانی: 11 دی 1399 گردآورنده: smslovely.ir شناسه مطلب: 1315

به "کاهش اندک قیمت گوشت ، بازار گوشت رونقی ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش اندک قیمت گوشت ، بازار گوشت رونقی ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید