پیش بینی جوی آرام و آسمانی آفتابی برای بیشتر مناطق کشور

به گزارش مجله پیامکی، مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از برقراری جوی آرام و آسمانی آفتابی در بیشتر مناطق کشور طی پنج روز آینده اطلاع داد.

پیش بینی جوی آرام و آسمانی آفتابی برای بیشتر مناطق کشور

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا، صادق ضیاییان با اشاره به اینکه در بیشتر مناطق کشور طی پنج روز آینده جوی آرام و آسمانی آفتابی پیش بینی می گردد، اظهار کرد: طی امروز و فردا (21 و22 بهمن) در شهرهای صنعتی و پرجمعیت کاهش کیفیت هوا - در حد ناسالم برای گروه های حساس - دور از انتظار نیست. البته طی روز پنجشنبه (23 بهمن) بهبود نسبی کیفیت هوا در این مناطق پیش بینی می گردد.

وی ادامه داد: با عبور موج ضعیف تراز میانی، طی روز پنجشنبه (23 بهمن) در ارتفاعات البرز مرکزی و طی روز آدینه (24 بهمن) در البرز شرقی و برخی نقاط شمال شرق کشور بارش پراکنده خواهیم داشت.

ضیاییان با بیان اینکه طی روزهای آدینه و شنبه (24 و 25 بهمن) مجددا کیفیت هوا در شهرهای صنعتی به نسبت کاهش می یابد، گفت: طی امروز (21 بهمن) نواحی مرکزی و شرقی خلیج فارس و نواحی مرکزی دریای عمان به نسبت مواج خواهد بود.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی در انتها درباره شرایط جوی تهران طی دو روز آینده نیز اظهار کرد: آسمان تهران فردا (22 بهمن) صاف تا کمی ابری، در برخی ساعات غبار محلی، در اواخر وقت افزایش ابر و با حداقل دمای شش و حداکثر دمای 18 درجه سانتیگراد و طی روز پنجشنبه (23 بهمن) نیز نیمه ابری، گاهی وزش باد و با حداقل دمای هفت و حداکثر دمای 17 درجه سانتیگراد پیش بینی می گردد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 22 اسفند 1399 بروزرسانی: 22 اسفند 1399 گردآورنده: smslovely.ir شناسه مطلب: 1448

به "پیش بینی جوی آرام و آسمانی آفتابی برای بیشتر مناطق کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش بینی جوی آرام و آسمانی آفتابی برای بیشتر مناطق کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید