پیشنهاد کاپیتان استقلال برای علاقه مندان کتاب

به گزارش مجله پیامکی، به گزارش خبرنگاران ، روزگار کرونا زندگی متفاوتی را برای همه ما رقم زده است و باعث شده تا این روزها بیشتر وقت خودمان را در خانه بگذرانیم و ورزشکاران نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

پیشنهاد کاپیتان استقلال برای علاقه مندان کتاب

به همین دلیل سایت خبری ورزش سه چند وقتی است که به سراغ ورزشکاران می رود و با دوربین خود، یک روز کرونایی این افراد در منزل را ثبت و ضبط می نماید که این رسانه در جدید ترین گزارش تصویری خود به سراغ وریا غفوری، کاپیتان این روزهای تیم استقلال تهران رفته است.

در یکی از عکس های این گزارش، تصویر، وریا غفوری را نشان می دهد که مشغول مطالعه رمان جهانی سوفی است. او در فرصت مطالعه ای که این روزها در قرنطینه و روزهای کرونایی نصیب اش شده به مطالعه رمان مشهور جهانی سوفی مشغول است؛ کتابی که بعد از نبرد من، اثر هیتلر آن را انتخاب نموده و تم متفاوتی دارد.

در معرفی این کتاب باید گفت که جهانی سوفی، اثر یوستین گردر با ترجمه حسن کامشاد، داستانی درباره تاریخ فلسفه کل جهان است. به قول بسیاری از مخاطبان، داستان جهانی سوفی گزیده ای از سخنان ارزشمند فیلسوفان مهم جهان در 3 هزار سال گذشته را روایت می نماید.

نویسنده این کتاب با خلاقیت هر چه تمام تر فلسفه و نکات ارزشمندی که هر کس باید در خصوص این علم بداند را با زبانی ساده و روان بیان می نماید. همین موضوع باعث شده تا جهانی سوفی به عنوان یکی از پرفروش ترین کتاب های جهان همواره حال خوشی را در صف فروش کتاب ها داشته باشد و به تا به امروز به 60 زبان مختلف در جهان ترجمه گردد. این کتاب در ایران از سوی انتشارات نیلوفر منتشر شده است.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 8 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: smslovely.ir شناسه مطلب: 975

به "پیشنهاد کاپیتان استقلال برای علاقه مندان کتاب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشنهاد کاپیتان استقلال برای علاقه مندان کتاب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید