منچستر سیتی به دنبال نهایی کردن انتقال مسی در زمستان

به گزارش مجله پیامکی، آاس در گزارشی به احتمال جدایی لیونل مسی از بارسلونا در جابجایی ژانویه پرداخته است.

منچستر سیتی به دنبال نهایی کردن انتقال مسی در زمستان

به گزارش خبرنگاران به نقل از ورزش سه و آاس، کارشناسان هشدار می دهند که موج دوم همیشه قوی تر از موج اول است. در تابستان طوفان مسی بارسا را لرزاند و زخم های باز را در معرض دید قرار داد. اکنون به نظر می رسد که طوفان کامل می تواند در ماه ژانویه طی پنجره جابجایی زمستانی رخ دهد که می تواند با ترک بارسلونا توسط کاپیتان آرژانتینی در اواسط فصل به انتها برسد.

تمدید قرارداد پپ گواردیولا با منچسترسیتی تا سال 2023 مطمئناً بار دیگر چشم انداز را تغییر داده و ابر تاریکی را بر آینده مسی در بارسلونا ایجاد کرده است.

اعلام قرارداد جدید گواردیولا با گزارش مطبوعات انگلیسی مبنی بر اینکه سیتی قصد دارد حمله جدیدی را برای جذب فوق ستاره بارسلونا آغاز کند، همزمان بوده است. گفته می شود که این اقدام جدید محدود به تلاش برای جذب مهاجم 33 ساله در انتها فصل نیست بلکه ممکن است باشگاه انگلیسی زودتر از آن و در جابجایی زمستانی برای جذب بازیکن متولد روزاریو اقدام کند؛ البته با یک پیشنهاد قابل قبول برای بارسلونا.

مطبوعات انگلیس از عملیاتی با هزینه 50 تا 60 میلیون یورویی صحبت کرده اند و این امکان وجود دارد که اریک گارسیا، مدافع محصول آکادمی لاماسیا که هم اکنون در منچسترسیتی توپ می زند نیز در آن ایفای نقش کند. از دیدگاه ورزشی چنین عملیاتی می تواند برای بارسلونا یک فاجعه تلقی شود اما این پول می تواند به نوعی در از بین بردن اوضاع نابسامان اقتصادی باشگاه که قبلا توسط لالیگا هم هشدار داده شده بود موثر واقع شود.

خروج فرضی مسی یک خط نجات اقتصادی برای بارسلونا خواهد بود و بدون شک مهم ترین تصمیمی است که رئیس بعدی باشگاه باید اتخاذ کند. پس از استعفای جوزپ بارتومئو در ماه اکتبر، بارسا در حال حاضر تحت کنترل رئیس جمهور موقت کارلوس توسکتس است که به وی اجازه تأیید عملیات انتقال داده نشده است چه برسد به اینکه مسی در آن حضور داشته باشد.

به شرط عدم تعویق به دلیل همه گیری ویروس کرونا، انتخابات ریاست این باشگاه قرار است در 24 ژانویه، یک هفته قبل از بسته شدن بازار زمستانی برگزار شود. با تمدید قرارداد گواردیولا، شرایط بحرانی اقتصادی بارسا و نارضایتی مسی پس از آنچه در تابستان رخ داد، تعیین است که بلوگرانا با طوفانی کامل روبرو است.

رابطه مسی و بارسلونا قابل ترمیم نیست. آرژانتینی در این فصل همه چیز را در زمین ارائه داده است اما این واقعیت تغییری در رابطه او با این باشگاه نمی دهد و به نظر می رسد حتی استعفای بارتومئو و هیئت مدیره تضمینی برای ماندن او در نوکمپ نیست.

عصر چهارشنبه پس از ورود مسی به فرودگاه بارسلونا دو بازرس اقتصادیاتی سوار جت شخصی او شدند و بیش از نیم ساعت از او بازپرسی کردند. خشم بعدی لئو هنگام خروج از ترمینال فرودگاه که توسط خبرنگاران محاصره شد، مشهود بود. یکی از آنها در مورد نظرات مشاور سابق آنتوان گریزمان، که مسی را به دلیل افت ستاره فرانسوی در بارسلونا متهم کرده بود ، سوال کرد. پاسخ مسی این گونه بود: واقعیت این است از این که من را مقصر همه مسائل باشگاه می دانند خسته شده ام.

منابع نزدیک به مسی اطمینان می دهند که تمام اطلاعات مربوط به حضور او در سیتی کذب است و هیچ کس با آنها صحبت نکرده است. بارسا نیز پیشنهاد قطعی دریافت نکرده است. اما همه عناصر برای طوفانی کامل در ژانویه صف کشیده اند. موج دوم سیتی قوی تر از موج اول خواهد بود.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 1 دی 1399 بروزرسانی: 1 دی 1399 گردآورنده: smslovely.ir شناسه مطلب: 1292

به "منچستر سیتی به دنبال نهایی کردن انتقال مسی در زمستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منچستر سیتی به دنبال نهایی کردن انتقال مسی در زمستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید