مقاله: آزمایش داروی سوزش معده برای درمان کرونا!

به گزارش مجله پیامکی، از هفتم آوریل نخستین بیمار در بیمارستان نورث ول هلث در نیویورک این دارو را برای درمان ویروس کرونا دریافت کرده است.

مقاله: آزمایش داروی سوزش معده برای درمان کرونا!

به نوشته دیلی میل، نخستین بار پزشکان چینی در ووهان متوجه شدند بسکمک از نجات یافتگان سالمند و بالای 80 سال این بیماری داروی سوزش معده مصرف می کنند.

از روز شنبه 187 بیمار کووید 19 که در بخش مراقبت های ویژه بستری بودند و بسکمک از آنها به دستگاه ونتیلاتور وصل بودند، در این آزمایش شرکت کرده اند. در کل قرار است 1174 نفر در این پژوهش شرکت کنند.

حواشی فراوان درباره داروی آنتی مالاریا(کلروکین و هیدروکسی کلروکین) سبب شده پزشکان نسبت به نتایج اولیه تردید داشته باشند و از افشای اطلاعات بیشتر و امیدوار کردن مردم خودداری کنند.

آنها متوجه شدند نرخ نجات در افراد سالمند فقیر بالاتر است. سالمندان فقیر به جای امپرازول از داروی فاماتیدین استفاده می کنند که ارزان تر است. بررسی 6212 سابقه پزشکی در چین نشان داد میان بیمارانی که به ونتیلاتور وصل شده بودند،14 درصد از بیماران سالمندی که فاماتیدین مصرف می کردند، در گذشته اند. در مقابل نرخ مرگ و میر افرادی که امپرازول مصرف می کردند 27 درصد بود.

منبع مقاله: آزمایش داروی سوزش معده برای درمان کرونا!

انتشار: 25 مهر 1400 بروزرسانی: 25 مهر 1400 گردآورنده: smslovely.ir شناسه مطلب: 1789

به "مقاله: آزمایش داروی سوزش معده برای درمان کرونا!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: آزمایش داروی سوزش معده برای درمان کرونا!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید