مسابقات چالش های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات برگزار می گردد

به گزارش مجله پیامکی به نقل از دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه صنعتی شریف سومین دوره مسابقات چالش های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT Challenge 3) را با تمرکز بر فناوری های نوین اقتصادی، بانکداری و پرداخت الکترونیک، طی روزهای 24 و 25 مردادماه امسال برگزار خواهد نمود.

مسابقات چالش های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات برگزار می گردد

ثبت نام در سومین دوره مسابقات چالش های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT Challenge 3) از یکم تیرماه شروع و تا 10 مردادماه امسال ادامه خواهد داشت.

رویدادهای ICT Challenge مجموعه مسابقاتی با هدف شناسایی افراد توانمند جویای کار و ورود این افراد به بازار کار است که تحت یک سری قوانین خاص و در جهت حل چالش های موجود در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات برگزار می گردد.

در هر کدام از این رویدادها یک چالش خاص در حوزه ICT مورد هدف قرار گرفته و یک مسابقه برای حل این چالش برگزار می گردد.

با توجه به چالش هدف، افراد فعال در حوزه مورد نظر، افراد مستعد و دارای ایده های خلاقانه و نوآورانه در راستای حل چالش مطرح شده جهت شرکت در رویداد شناسایی شده و دعوت می شوند. این دوره از مسابقات در دو مرحله و با تمرکز بر فناوری های نوین اقتصادی، بانکداری و پرداخت الکترونیک برگزار شده و چالش های اصلی در این حوزه انتخاب خواهد شد.

در مرحله اول مهارت حل مسئله تیم ها مورد سنجش قرار می گیرد بدین صورت که تعدادی چالش واقعی در حوزه بانکی دریافت نموده و حدود 8 ساعت وقت برای حل این مسائل دارند. بر اساس تصمیم تیم داوری حدود 10 الی 15 تیم برتر به مرحله دوم راه پیدا خواهند کرد.

در مرحله دوم خلاقیت، نوآوری و ایده پردازی تیم ها مورد سنجش قرار خواهد گرفت و هر تیم یک ایده یا نوآوری خاص در حوزه بانکی را در قالب یک ارائه 10 دقیقه ای برای تیم داوری مرحله دوم مطرح خواهد نمود. گفتنی است تیم داوری شامل افراد متخصص فنی و شرکت های سرمایه گذار فعال در این حوزه هستند.

ثبت نام در این مسابقات به صورت تیم های دو تا چهار نفره انجام خواهد شد و افراد برتر همان روز جوایز خود را دریافت خواهند کرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 18 مرداد 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: smslovely.ir شناسه مطلب: 225

به "مسابقات چالش های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسابقات چالش های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید