مدل آرایش چشم به رنگ دودی (آموزش تصویری)

به گزارش مجله پیامکی، مدل آرایش چشم دودی یا اسموکی نوعی از آرایش است که در آن از ترکیبی از رنگ های سیاه و خاکستری با رنگ های دیگر مثل قهوه ای و بنفش استفاده می گردد. آرایش دودی چشم های شما را نافذتر و زیباتر نشان می دهد.

مدل آرایش چشم به رنگ دودی (آموزش تصویری)

خبرنگاران | سرویس آرایش و زیبایی - همه زنان جهان دیوانه این مدل آرایش چشم هستند. مدل آرایش چشم دودی یا اسموکی چشمان شما را زیبا، نافذ و عظیم تر نشان می دهد و با این روش، قلب بسیاری از مردان را تسخیر خواهید کرد. آرایش دودی چشم، مناسب مهمانی های شبانه است و وقتی این طور آرایش می کنید در جمع خواهید درخشید. در این جا مراحل آرایش دودی چشم را به صورت تصویری به شما آموزش خواهیم داد.

مراحل آرایش چشم دودی یا اسموکی

مرحله اول

ابتدا از یک کانسیلر یا پوشاننده برای پلک ها بهره ببرید. این کار باعث می گردد که زیرسازی مناسب و ماندگارتری برای سایه چشمتان داشته باشید. از کانسیلر برای گوشه داخلی چشم، پایین آن و همچنین زیر ابروها بهره ببرید. سپس تمام پلک تان را با پودر بپوشانید تا چین و چروک های اطراف چشم به حداقل برسند.

مرحله دوم

با استفاده از مداد مشکی خطی از گوشه داخلی تا بیرون چشم در امتداد خط مژه بالایی بکشید. سپس همین کار را برای خط مژه پایین انجام دهید. اگر می خواهید یک آرایش دودی رویایی داشته باشید، خطوط را با استفاده از قلم مو و یا پنبه با یکدیگر ترکیب کنید.

مرحله سوم

حالا نوبت سایه زدن است. با روشن ترین رنگ آغاز کنید و تمام پلک تان را سایه بزنید. بعد از سایه متوسط بهره ببرید و از نیمه پلک ها آغاز به ترکیب کردن رنگ ها کنید. نباید فراموش کنید که سایه را به طرف بالا و بیرون پلک بزنید. سپس تیره ترین رنگ را به سمت بیرون پلک و بر روی چروک های اطراف چشم بزنید.

مرحله چهارم

برای ایجاد تضاد، از سایه روشن تر در زیر استخوان ابرو استفاده نموده و سپس تمامی خطوط سیاه را با همدیگر ترکیب کنید.

مرحله پنجم

اگر بخواهید می توانید از سایه تیره تر اطراف خط مژه پایین بهره ببرید. حالا دوباره زمان ترکیب کردن رسیده است. قلم مو را برداشته و با حرکت به سمت گوشه خارجی چشم سایه تان را ترکیب کنید و در آخر، برای اتمام کار، از دو لایه ریمل و در صورت تمایل از فرمژه بهره ببرید.

آرایش دودی چشم با ترکیب رنگ های مختلف

همواره به یاد داشته باشید که نه تنها با رنگ های تیره که با ترکیب رنگ های دیگر نیز می توانید سایه چشم دودی یا اسموکی داشته باشید. رنگ های بنفش، خاکستری و آبی به زیبایی رنگ های سیاه و قهوه ای خواهند بود. این کاملا به سلیقه، لباس و همچنین رنگ چشمان تان بستگی دارد. اما روش کار همان است که گفته شد. می توانید از ترکیب رنگ ها و مدل آرایش در عکس های زیر ایده بگیرید.

لازم نیست آرایشگری حرفه ای باشید. اگر مراحل بالا را دنبال کنید بدون شک می توانید آرایش چشم دودی بی نظیر و دل فریبی داشته باشید.

منبع: setare.com
انتشار: 9 اسفند 1399 بروزرسانی: 9 اسفند 1399 گردآورنده: smslovely.ir شناسه مطلب: 1422

به "مدل آرایش چشم به رنگ دودی (آموزش تصویری)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدل آرایش چشم به رنگ دودی (آموزش تصویری)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید