فضولی زن همسایه برای سر در آوردن از راز فرزند همسایه!

به گزارش مجله پیامکی، چند روز قبل، فردی با پلیس تماس گرفت و گفت در همسایگی ما زوج جوانی زندگی می کنند که 10 سالی بود بچه دار نمی شدند، اما مدتی قبل متوجه شدیم یک پسر کوچک در خانه شان زندگی می کند که آن ها مدعی هستند پسرشان است در صورتی که ما اصلاً ندیدیم این خانم باردار باشد؛ بنابراین احتمال می دهیم بچه را ربوده یا خریده باشند.

فضولی زن همسایه برای سر در آوردن از راز فرزند همسایه!

به گزارش ایران، پس از این تماس، تحقیقات پلیسی به دستور بازپرس بزرگ سهرابی آغاز شد و مأموران به سراغ زوج جوان رفتند.

در نخستین بررسی ها آن ها مدعی شدند این پسر فرزند خودشان است، اما وقتی مأموران خواهان بررسی شناسنامه کودک شدند تعیین شد وی شناسنامه ندارد و همین موضوع شک مأموران را بیشتر کرد تا اینکه زن جوان گفت: چند سال قبل ازدواج کردم، اما بچه دار نمی شدیم. 10 سال تحت درمان بودم، اما فایده نداشت، چون خیلی دلمان می خواست فرزند داشته باشیم حتی حاضر شدیم به بهزیستی برویم و بچه ای را به فرزندی قبول کنیم، اما شرایطش خیلی سخت بود و منصرف شدیم. با این حال فرایند درمان را نیز ادامه دادیم تا اینکه در یکی از آن روز ها با زنی آشنا شدیم که کارش اجاره رحم بود وقتی با او صحبت کردیم موافقت کرد در قبال دریافت مبلغی فرزند ما را به دنیا بیاورد.

زن جوان ادامه داد: پس از انجام مراحل پزشکی موفقیت آمیز ما منتظر به دنیا آمدن فرزندمان بودیم در این مدت مدام با آن زن در ارتباط بودیم و مخارج و هزینه های زندگی اش را نیز تأمین می کردیم تا اینکه وقت زایمان رسید و او را به بیمارستان بردیم. بچه که به دنیا آمد طبق قرار بقیه پول را به آن زن دادیم و بچه را به خانه خودمان بردیم، اما برای گرفتن شناسنامه نیاز به حضور آن زن بود به همین علت به سراغش رفتیم، اما متوجه شدیم او ناپدید شده است هر جا فکر می کردیم دنبالش گشتیم، اما نتوانستیم پیدایش کنیم و حالا فرزندمان بدون شناسنامه مانده است.

این در حالی بود که زوج جوان، مدارکی را از مرکز ناباروری ارائه کردند که صحبت هایشان را تأیید می کرد. همچنین در تحقیقات و استعلامات اجرا شده هیچ موردی درخصوص کودک ربایی با تعیینات فرزند این زوج به دست نیامد و بدین ترتیب فرضیه کودک ربایی رنگ باخت.

بدین ترتیب به دستور بازپرس شعبه نهم دادسرای امور جنایی تهران، تحقیقات در این رابطه ادامه دارد.

منبع: فرارو
انتشار: 3 مرداد 1401 بروزرسانی: 3 مرداد 1401 گردآورنده: smslovely.ir شناسه مطلب: 2067

به "فضولی زن همسایه برای سر در آوردن از راز فرزند همسایه!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فضولی زن همسایه برای سر در آوردن از راز فرزند همسایه!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید