عذرخواهی دستیار نخست وزیر ژاپن به علت دست در جیب ایستادن

به گزارش مجله پیامکی، یکی از منتقدان با این حال گفت: اگر دست هایتان آنقدر یخ نموده است که نمی توانید بیرون از جیبتان قرارشان دهید دستکش بپوشید.

عذرخواهی دستیار نخست وزیر ژاپن به علت دست در جیب ایستادن

یکی از دستیاران ارشد فومیو کیشیدا، نخست وزیر ژاپن به علت اینکه در سفر رسمی به آمریکا در یکی از ویدئوهای منتشر شده دستانش در جیبش بود عذرخواهی کرد.

به گزارش یورونیوز، او گفت که مادرش او را سرزنش نموده و گفته به خاطر این کارش شرمنده شده است.

سیجی کیهارا، معاون وزیر کابینه دولت ژاپن گفت زمانی که آقای نخست وزیر با خبرنگاران در واشنگتن صحبت می کرد،او در حالی که دستانش در جیب شلوارش بود در تصاویر دیده می شد و مادرش نظرات زیر این تصویر را خوانده بود که می گفتند که او با این کارش والدینش را شرمنده نموده است.

کیهارا، 52 ساله نقل می نماید که مادرش در یک تماس تلفنی عصبانیتش را نشان داد و گفت که از کارش شرمنده است و به او پیشنهاد کرد تا جیب هایش را بدوزد.

این اتفاق در جریان سفر فومیو کیشیدا نخست وزیر ژاپن به پنج کشور اروپایی و آمریکای شمالی رخ داد که شامل نخستین ملاقات او به عنوان نخست وزیر با جو بایدن می شد.

در ویدئویی که از این اتفاق منتشر شده است آقای کیهارا دست در جیب هایش در حالی که پشت سر نخست وزیر ایستاده و به بالا نگاه می نماید ایستاده است. او سپس به فومیو کیشیدا نگاه می نماید و متوجه می گردد در کادر دوربین ها قرار گرفته است. او بلافاصله حالت مرتب کردن شلوارش را به خود می گیرد و دست هایش را مقابل خود جمع می نماید.

این ویدئو را روزنامه آساهی شیمبون در حساب توییتری خود منتشر کرد که سیل نقدها کاربران ژاپنی را در پی داشت.

کیهارا در دفاع از خود گفت که او از آن دسته افرادی است که هنگام راه رفتن دست هایش را در جیب خود می گذارد. وی تاکید نمود که در این اتفاق او در حالی که ایستاده بود صرفا روی اظهارات آقای کیشیدا متمرکز بود تا بعدا بتواند به طور دقیق درباره نتیجه نشست با جو بایدن به رسانه ها شرح دهد.

او در یکی از کانال های یوتیوبی گفت: به این فکر می کردم چگونه روابط محبت آمیز ژاپن و ایالات متحده را به رسانه ها منتقل کنم.

یکی از منتقدان با این حال گفت: اگر دست هایتان آنقدر یخ نموده است که نمی توانید بیرون از جیبتان قرارشان دهید دستکش بپوشید.

منبع: عصر ایران
انتشار: 6 بهمن 1401 بروزرسانی: 6 بهمن 1401 گردآورنده: smslovely.ir شناسه مطلب: 2165

به "عذرخواهی دستیار نخست وزیر ژاپن به علت دست در جیب ایستادن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عذرخواهی دستیار نخست وزیر ژاپن به علت دست در جیب ایستادن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید