رئیس چند دانشگاه خواهان رسیدی به شرایط مسکن اساتید جوان شدند

به گزارش مجله پیامکی، روسای دانشگاه های علامه، تربیت مدرس، علم و صنعت، شریف و امیرکبیر در نامه ای به وزیر علوم خواهان برگزاری جلسه ای با وزیر راه و شهرسازی برای حل مشکل مسکن اساتید جوان شدند.

رئیس چند دانشگاه خواهان رسیدی به شرایط مسکن اساتید جوان شدند

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، روسای دانشگاه های علامه طباطبایی، تربیت مدرس، علم و صنعت، شریف و امیرکبیر در نامه ای به محمد علی زلفی گل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری خواهان برگزاری جلسه ای با وزیر راه و شهرسازی برای حل مشکل مسکن اساتید جوان شدند.

متن کامل این نامه به توضیح ذیل است:

جناب اقای محمد علی زلفی گل

وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری

سلام علیکم

احتراما همانگونه که بار ها تاکید داشته اید اعضای هیئت علمی دانشگاه ها سرمایه های ذی قیمت فرهنگی و علمی کشور محسوب می شوند و ایجاد زمینه مناسب برای برطرف دغدغه های فکری و احتیاج های اولیه آن ها جزو ضرورت های آموزش عالی محسوب می شود. از جمله ضرورت ها تامین مسکن مناسب برای این عزیزان است. از این رو پیشنهاد می شود با ظرفیت بسیار مناسب به وجود آمده در دولت مردمی جهت تامین مسکن برای اقشار مختلف از جمله اعضای هیئت علمی جوان دانشگاه ها و آمادگی بالای وزارت راه و شهرسازی برای همکاری با وزارت عتف، خواهشمند است در صورت موافقت ترتیبی اتخاذ شود تا موضوع با وزیر محترم راه و شهرسازی در جلسه ای با حضور حضرت عالی و امضاء کنندگان ذیل مطرح و راه چاره متناسب طراحی و عملیاتی شود تا بار بزرگی از دوش این قشر فرهیخته و نخبه برداشته و در نتیجه موجبات تعالی و طراوت هر چه بیشتر در آموزش عالی کشور را ببینیم.

عبدالله معتمدی رئیس دانشگاه علامه طباطبایی

فرهاد دانشجو رئیس دانشگاه تربیت مدرس

منصور انبیا رئیس دانشگاه علم و صنعت

رسول سول جلیلی رئیس دانشگاه شریف

سید حسن قدسی پور رئیس دانشگاه امیرکبیر

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 9 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 9 اردیبهشت 1401 گردآورنده: smslovely.ir شناسه مطلب: 1992

به "رئیس چند دانشگاه خواهان رسیدی به شرایط مسکن اساتید جوان شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس چند دانشگاه خواهان رسیدی به شرایط مسکن اساتید جوان شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید