دنبال عمود پرتاب کردن موشک ها هستیم، به زودی به موشک های فراصوت دست پیدا می کنیم

به گزارش مجله پیامکی، فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: در مجموعه نیروی دریایی به دنبال عمود پرتاب کردن موشک ها هستیم که این اتفاق این امکان را به ما خواهد داد تا تعداد بیشتر موشک ها را بر روی عرشه کشتی ها جای دهیم تا اهداف بیشتر و متنوع تری را مورد اصابت قرار دهیم.

دنبال عمود پرتاب کردن موشک ها هستیم، به زودی به موشک های فراصوت دست پیدا می کنیم

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری خبرنگاران، امیر دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش (نداجا) در گفت وگویی تلویزیونی با اشاره انجام تمرین رزم سطحی شهدای رمضان توسط این نیرو در محدوده شمال اقیانوس هند و دریای عمان اظهار کرد: در مجموعه موتورهای موشکی نیروی دریایی ارتش قطعاً تغییراتی اتفاق خواهد افتاد که این موتورها باید درجه حرارت بالاتر در زمان طولانی تر را تحمل کند.

وی اضافه کرد: در سامانه های سوخت رسانی و سیستم های هدایت ناوبری نیروی دریایی ارتش نیز قطعا تغییراتی خواهیم داشت.

فرمانده نداجا گفت: امروز به برد موشکی 300 کیلومتر دست پیدا کردیم و به زودی به برد خیره کننده بسیار بیشتر نیز دست خواهیم یافت.

امیر خانزادی با بیان اینکه ساخت موشک های نسل طلاییه در برنامه نیروی دریایی ارتش واقع شده است، گفت: حرکت در مجموعه نیروهای مسلح به صورت شبانه روزی و تساعدی است موشک هایی که امروز به صورت کروز استفاده کردیم از نسل مادون صوت هستند و نزدیک به سرعت صوت پرواز می کنند.

وی با بیان اینکه به زودی به نسل موشک های فراصوت دست می یابیم، گفت: در آینده نزدیک تولید موشک های سوپر سونیک را در دستور کار خواهیم داشت که در آن ها موتورهای جدید از نسل توربوفن به کارگیری خواهند شد تا با سرعت چند برابر صوت حرکت کنند.

فرمانده نداجا گفت: در مجموعه نیروی دریایی به دنبال عمود پرتاب کردن موشک ها هستیم که این این اتفاق این امکان را به ما خواهد داد تا تعداد بیشتر موشک ها را بر روی عرشه کشتی ها جای دهیم تا اهداف بیشتر و متنوع تری را مورد اصابت قرار دهیم.

4127

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 27 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: smslovely.ir شناسه مطلب: 1033

به "دنبال عمود پرتاب کردن موشک ها هستیم، به زودی به موشک های فراصوت دست پیدا می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دنبال عمود پرتاب کردن موشک ها هستیم، به زودی به موشک های فراصوت دست پیدا می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید