دعوت از 360 متقاضی در جدیدترین پذیرش بریتیش کلمبیا

به گزارش مجله پیامکی، استان بریتیش کلمبیای کانادا بیست و پنجم نوامبر به وسیله برنامه مهاجرت استانی خود برای 360 متقاضی دعوتنامه صادر نموده است. در این پذیرش متقاضیان Skilled Worker و International Graduate در هر دو دسته اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا (EEBC) و Skills Immigration (SI) هدف گرفته شدند. اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا یا به اختصار EEBC متقاضیانی را انتخاب می نماید که در سیستم اکسپرس انتری دولت فدرال کانادا پروفایل معتبر دارند. دسته Skills Immigration هم برای کارگران ماهر و نیمه ماهری است که شغلشان در بریتیش کلمبیا با تقاضای بالایی روبروست. لازم به ذکر است بزرگترین پذیرش برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا طی امسال پذیرش 29 سپتامبر بود که طی آن برای 450 متقاضی دعوتنامه صادر شد.

دعوت از 360 متقاضی در جدیدترین پذیرش بریتیش کلمبیا

حداقل امتیاز متقاضیان در هر در دسته به توضیح زیر بوده است:

Skills Immigration: Skilled Worker : 93

Skills Immigration: International Graduate : 94

Skills Immigration Entry-Level and Semi-Skilled : 75

Express Entry BC: Skilled Worker: 92

Express Entry BC: International Graduate : 93

لازم به ذکر است Tech Pilot برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا در سال 2017 راه اندازی شده تا به کارفرمایان فعال در بخش فناوری اطلاعات در جذب و استخدام نیروی کار یاری کند و فرایند مهاجرت نیروی کار و دانشجویان خارجی فعال در این بخش را تسهیل سازد. برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا به صورت هفتگی این پذیرش را برگزار می نماید و برای متقاضیان واجد شرایطی که در یکی از 29 شغل مورد تایید این برنامه پیشنهاد کار دارند دعوتنامه می فرستد. از جمله مشاغل واجد شرایط Tech Pilot بریتیش کلمبیا می توان به مهندسی کامپیوتر، مهندسی عمران، مدیریت سیستم های اطلاعات، مترجمی، طرحی و توسعه وب، تکنیسین صوت و تصویر و … اشاره نمود.

بر خلاف سایر راستاهای مهاجرتی بریتیش کلمبیا، جاب آفرهای Tech Pilot باید حداقل یک ساله باشند. جاب آفرهای بیش از یک سال هم در این راستا مهاجرتی همچنان معتبر خواهند بود. متقاضیان منتخب برای ارائه درخاست کامل خود 30 روز زمان در اختیار دارند. سپس طی دو تا سه ماه به درخواست هایشان رسیدگی خواهد شد.

لازم به ذکر است سیستم اکسپرس انتری سیستمی برای مهاجرت به کانادا است که در سه دسته کارگر ماهر فدرال، مشاغل دارای مهارت و تجربه کانادایی از سراسر دنیا بر پایه امتیازات و معیارها مهاجر جذب می نماید. کاندیدها بر اساس امتیازی که در سیستم جامع رتبه بندی دارند دسته بندی می شوند؛ این سیستم به کاندیدها بر اساس تسلط بر زبان انگلیسی یا زبان فرانسوی (دو زبان رسمی کانادا)، سن، تحصیلات و سابقه کار امتیازدهی می نماید. برای کاندیدهایی که بالاترین امتیاز را داشته باشند به تناوب برگزاری پذیرش ها ITA (دعوتنامه برای تقاضا جهت اقامت دائم) صادر می گردد. برای ورود در صف انتظار اکسپرس انتری داشتن پیشنهاد کار الزامی نیست. متقاضیانی که از طرف استان انتخاب می شوند 600 امتیاز اضافی در سیستم جامع رتبه بندی دریافت می نمایند و بدین ترتیب در پذیرش بعدی اکسپرس انتری حتما از آنها برای تقاضا جهت اقامت دائم کانادا دعوت خواهد شد. بیشتر استان های کانادا نیز از این سیستم برای مدیریت درخواست های انتخاب استانی استفاده می نمایند.

منبع: ویزا موندیال
انتشار: 9 دی 1400 بروزرسانی: 9 دی 1400 گردآورنده: smslovely.ir شناسه مطلب: 1871

به "دعوت از 360 متقاضی در جدیدترین پذیرش بریتیش کلمبیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دعوت از 360 متقاضی در جدیدترین پذیرش بریتیش کلمبیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید