تساوی رئال مادرید و بروژ؛ فرار از آبروریزی در برنابئو!

به گزارش مجله پیامکی، رئال مادرید در شبی سخت در برنابئو با نتیجه 2-2 مقابل کلوب بروژ متوقف شد.

تساوی رئال مادرید و بروژ؛ فرار از آبروریزی در برنابئو!

به گزارش گروه ورزشی مجله پیامکی، نیمه اول به بدترین شکل برای رئال مادرید پیش رفت و روی اشتباهات عجیب تیبو کورتوا، کلوب بروژ دو بار به گل رسید. اما شاگردان زین الدین زیدان در نیمه پیروز به زدن دو گل شدند تا بعد از شکست سنگین در بازی اول مقابل پاری سن ژرمن، این بار به نتیجه 2-2 مقابل کلوب بروژ رضایت دهند.

اولین فرصت بازی در دقیقه 5 برای رئال مادرید ایجاد شد، اما ضربه کریم بنزما روی ارسال تونی کروس با اختلاف کمی به بیرون رفت.

اما در دقیقه 9 و بر خلاف انتظار این کلوب بروژ بود که به گل رسید. روی غفلت مدافعان رئال و پاس تائو، ضربه دنیس بسیار آرام و در حالتی نامتعادل به سمت دروازه زده و با اشتباه عجیب کورتوا وارد دروازه رئال مادرید شد. این گل ابتدا مردود و بعد از بازبینی صحنه پذیرفته شد.

دقایقی بعد و روی پاس به بیرون کارواخال، مودریچ تا آستانه زدن گل تساوی پیش رفت اما ضربه هافبک کروات با اختلاف کمی راهی بیرون زمین شد.

در دقیقه 24 تونی کروس با یک ضربه والی تماشایی بخت خوبی برای گلزنی داشت، اما ضربه او نیز راهی به دروازه مینیوله نیافت.

در دقیقه 29 و روی ارسال کروس، رافائل واران با یک ضربه سر محکم تا آستانه گلزنی پیش رفت اما سنگربان کلوب بروژ واکنشی خیره کننده از خود نشان داد.

دقایقی بعد این بار تائو بخت خود را برای باز کردن دروازه رئال مادرید امتحان کرد اما ضربه او این بار با عکس العمل کورتوا همراه شد.

در دقیقه 37 این بار تونی کروس در محوطه کلوب بروژ صاحب موقعیت گلزنی شد اما ضربه زمینی او نیز به بیرون رفت.

اما در کمال ناباوری، کلوب بروژ در دقیقه 40 به گل دوم هم دست یافت. روی اشتباه مودریچ، دنیس در موقعیتی تک به تک قرار گرفت و با ضربه ای دقیق زننده گل دوم هم لقب گرفت تا نیمه نخست با برتری 0-2 کلوب بروژ در برنابئو به اتمام برسد.

میزبان بازی را هجومی آغاز کرد و اولین فرصت نیمه دوم برای رئال مادرید ایجاد شد اما ارسال دنی کارواخال با واکنش مینیوله به کرنر رفت.

در دقیقه 53 و روی اشتباه عجیب راموس، دنیس بار دیگر با دروازه رئال مادرید تک به تک شد اما آرئولا که بین دو نیمه به جای کورتوا وارد زمین شده بود، این موقعیت را مهار کرد.

اما در دقیقه 56 رئال مادرید به گل اول دست یافت. ارسال بنزما با ضربه سر دقیق راموس همراه شد و اختلاف به حداقل رسید.

دقایقی بعد ادن هازارد فرصت خوبی برای زدن گل تساوی رئال مادرید داشت اما ضربه پای چپ او با اختلاف کمی به بیرون رفت.

در ادامه جریان بازی آرام شد و رئال مادرید علیرغم تملک توپ، قادر به خلق موقعیت چندانی نبود. در دقیقه 84 ورمر از کلوب بروژ اخراج شد و یک دقیقه بعد رئال مادرید به گل تساوی رسید.

ارسال دقیق تونی کروس با ضربه سر کاسمیرو در مقابل دروازه همراه شد تا رئال مادرید بالاخره بازی را به تساوی بکشاند.

در دقیقه 91 یک بار دیگر راموس تا آستانه گلزنی پیش رفت اما این بار ضربه سر او با مهار مینیوله همراه شد تا در نهایت این دیدار با تساوی 2-2 به اتمام برسد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 آبان 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: smslovely.ir شناسه مطلب: 409

به "تساوی رئال مادرید و بروژ؛ فرار از آبروریزی در برنابئو!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تساوی رئال مادرید و بروژ؛ فرار از آبروریزی در برنابئو!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید