بعضی بازیگران شبکه نمایش خانگی را در مشت خود گرفته و کسی را راه نمی دهند، از دیدن بسیاری از فیلم ها شرم می کنم

به گزارش مجله پیامکی، بازیگر سریال سه دونگ سه دونگ گفت: متاسفانه یک عده بازیگر وجود دارند که سینما، تئاتر و شبکه نمایش خانگی را در دست گرفته اند و به هیچ وجه هم از صندلی خود کنار نمی فرایند، آنها به هیچ عنوان حاضر نیستند اندکی راه به بقیه بدهند.

بعضی بازیگران شبکه نمایش خانگی را در مشت خود گرفته و کسی را راه نمی دهند، از دیدن بسیاری از فیلم ها شرم می کنم

به گزارش گروه رسانه های خبرنگاران، مرجانه گلچین در گفت وگو با میزان، پیرامون آخرین فعالیت های خود در عرصه بازیگری گفت: در حال حاضر به دلیل شیوع بیماری کرونا در هیچ کاری حاضر نمی شوم و ترجیح می دهم در شرایط جلوی دوربین بروم که خطر ابتلا به این بیماری وجود نداشته باشد. در شرایط فعلی با وجود پیشنهادات بازیگری ترجیح می دهم تا دو ماه آینده کار نکنم تا شرایط بهتر گردد.

وی با توجه به بازی بعضی بازیگران در آثار سینمایی اذعان کرد: با وجود اینکه خودم ترجیح می دهم در شرایط فعلی کار نکنم اما به هیچ عنوان به همکاران خودم که در حال حاضر مشغول بازی هستند خرده نمی گیرم، زیرا معیشتشان به این شغل وابسته است و بدون شک باید برای گذران زندگی کار نمایند.

بازیگر سریال سه دونگ سه دونگ در همین رابطه تاکید نمود: البته در ماه های گذشته پیشنهادات افت قابل ملاحظه ای داشته و آن هم به دلیل کم شدن تعداد تولیدات سینما و تلویزیون است، براساس گفت وگویی که با همکارانم داشته ام می دانم که اکثریت تولیدات با شرایط خوب و همچنین رعایت کامل پروتکل های بهداشتی انجام می گردد. به شخصه دعا می کنم که دوستان بازیگرم بتوانند با آرامش خاطر و بدون هیچ دغدغه ای به کارشان ادامه دهند و در این راستا سلامت باشند زیرا در هر صورت حضورشان در پروژه ها ریسک های خودش را دارد.

وی شرایط بازیگران را شرایطی ناگوار خواند و اذعان کرد: متاسفم که این را می گویم اما ما بازیگران هیچ آینده شغلی نداریم، هیچ جایی از ما حمایت نمی کند و در آخر هم در تنهایی و سکوت می میریم. ما سالها در این رشته کار می کنیم و زندگی مان را روی بازیگری می گذاریم اما در نهایت در تنهایی و بیماری به زندگی خود سرانجام می دهیم.

بازیگر فیلم سینمایی شب بیست و نهم در همین رابطه ادامه داد: متاسفانه امروزه تعداد بسیار محدودی به اندازه انگشتان دو دست مشغول بازیگری هستند، این بازیگران همه جوره حمایت می شوند در صورتی که اکثریت بازیگران خانه نشین و در فقر هستند. متاسفانه یک عده بازیگر وجود دارند که سینما، تئاتر و شبکه نمایش خانگی را در دست گرفته اند و به هیچ وجه هم از صندلی خود کنار نمی فرایند، آنها به هیچ عنوان حاضر نیستند اندکی راه به بقیه بدهند و همه چیز سینما را برای خودشان می خواهند.

وی درباره بعضی آثار تئاتری با حضور بازیگران سلبریتی افزود: متاسفانه همین سلبریتی ها و بازیگران محدود به تئاتر هم آمده اند و باعث شدند تا بسیاری از بازیگران خوب و قدیمی تئاتری بیکار باشند و بعضی به اسم تئاتر فاخر هزینه های میلیونی و میلیاردی از تئاتر برداشت نمایند.

گلچین ادامه داد: عرصه بازیگری در کشور به خاله بازی تبدیل شده است، همه نقش ها دست به دست می گردد، من نمی دانم وقتی همه فیلم ها و آثار را چند بازیگر محدود بازی می نمایند چرا این تعداد آکادمی بازیگری داریم، چرا این تعداد فارغ التحصیل هر روز به جامعه بازیگری اضافه می شوند در صورتی که کل بازیگری کشور به 10 نفر محدود می گردد.

وی با اشاره به اشتباه آموزش در عرصه بازیگری افزود: امروز هر فردی به خودش اجازه می دهد که بازیگری آموزش دهد، قسم می خورم که من هم بارها برای آموزش دعوت شده ام اما وجدانم قبول نمی کند که از جوانان پول بگیرم اما هیچ آینده ای را پیش رویشان نگذارم. چرا وقتی هیچ آینده ای در بازیگری نیست و پیشکسوتان ما با فقر دست و پنجه نرم می نمایند ما جوانان را به بازیگری سوق می دهیم.

بازیگر سریال زوج یا فرد به همین دلیل توضیح داد: از نظر من پول دریافتی از کلاسهای آموزشی درست نیست، من چرا باید پول یک پدر بازنشسته را بگیرم به سودای اینکه یک روز فرزندش بازیگر می گردد؟. مگر سینمای کشور چه تولیدات عظیم و فاخری انجام می دهد که ما این همه بازیگر روانه بازار می کنیم؟. سینمای امروز کاملا به اتفاقات تکراری و گاها مبتذل می پردازد که به هیچ عنوان ارزش دفاع ندارد، من به یک جوان چه چیزی را باید آموزش دهم که بخواهد در آینده در چنین سینمایی از آن استفاده گردد.

گلچین سینمای کشور را رو به سقوط دانست و اظهار داشت: در شرایط فعلی سینما به شدت به سمت ابتذال رفته است، من از دیدن بسیاری از فیلم ها شرم می کنم، قسم می خورم که بسیاری از این آثار از فیلم فارسی ها هم سخیف تر هستند. به طبع این سینما با این تولیدات نه جای دفاع دارد و نه نیازی دارد که بازیگران جوان به آن تزریق گردد.

بازگشت به صفحه رسانه ها

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 مهر 1399 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: smslovely.ir شناسه مطلب: 1143

به "بعضی بازیگران شبکه نمایش خانگی را در مشت خود گرفته و کسی را راه نمی دهند، از دیدن بسیاری از فیلم ها شرم می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بعضی بازیگران شبکه نمایش خانگی را در مشت خود گرفته و کسی را راه نمی دهند، از دیدن بسیاری از فیلم ها شرم می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید