اعلام آثار 2 بخش از جشنواره فیلم های بچه ها و نوجوانان

به گزارش مجله پیامکی به نقل از ستاد اطلاع رسانی سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم های بچه ها و نوجوانان، اسامی فیلم های سینمایی و پویانمایی بلند راه یافته به سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم های کودک و نوجوان اعلام شد و بر این اساس هیات انتخاب بخش ملی متشکل از جواد حاتمی، حسین شیخ الاسلامی، نادره ترکمانی، سهیل پیروز و حامد جعفری 7 فیلم سینمایی و پویانمایی بخش ملی را به توضیح زیر برگزیدند:

اعلام آثار 2 بخش از جشنواره فیلم های بچه ها و نوجوانان

*سینمایی و پویانمایی بلند بخش ملی:

1- اقیانوس پشت پنجره به کارگردانی بابک نبی زاده و تهیه کنندگی سیدجلال چاوشیان

2- بیست و سه نفر به کارگردانی مهدی جعفری و تهیه کنندگی مجتبی فرآورده (سازمان هنری رسانه ای اوج)

3- بازیوو به کارگردانی امیرحسین قهرایی و تهیه کنندگی سیدغلامرضا موسوی

4- تورنادو به کارگردانی و تهیه کنندگی سیدجواد هاشمی

5- قطار آن شب به کارگردانی حمیدرضا قطبی و تهیه کنندگی بهروز رشاد (محصول کارن فیلم)

6- منطقه پرواز ممنوع به کارگردانی امیر داسارگر و تهیه کنندگی حامد بامروت نژاد (تهیه شده در مدرسه سینمایی عمار)

7- بنیامین (پویانمایی) به کارگردانی محسن عنایتی نوش آبادی و تهیه کنندگی مصطفی مزرعتی حسن آبادی

همچنین دبیرخانه جشنواره فیلم های بیست و سه نفر و قطار آن شب را به عنوان 2 اثر سینمایی بلند و بنیامین را به عنوان فیلم پویانمایی بلند از این بخش به عنوان نمایندگان ایرانی در بخش بین الملل نیز معرفی نموده است.

هیات انتخاب بخش بین الملل سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم های بچه ها و نوجوانان متشکل از جمال امید، محمد حمیدی مقدم، رائد فریدزاده، فرزاد اژدری و حامد سلیمان زاده، نیز فیلم ها و پویانمایی های سینمایی در بخش بین الملل را انتخاب کردند.

در بخش سینمایی بلند 12 اثر و پویانمایی بلند نیز 10 فیلم برای رقابت در بخش مسابقه انتخاب شدند که اسامی آنها به توضیح زیر است:

*سینمایی بلند بخش بین الملل

1- بیله به کارگردانی اینارا کلمن از جمهوری لتونی

2- پسر ابری به کارگردانی مایکمین چینکسپور از کشور بلژیک

3- اوتزی و معمای زمان به کارگردانی گابریل پینوتا از کشور ایتالیا

4- شاهین ها به کارگردانی براگی تورهینرکسن از کشور ایسلند

5- سوپر یوفی به کارگردانی مارتین اسمیتز از کشور هلند

6- راز تپه سبز به کارگردانی سین سرنیک از کشور کرواسی

7- جادوگر کوچک به کارگردانی مایکل شائرر از کشو آلمان و سوییس

8- چاسکیت به کارگردانی پریا رامسوبن از کشور هند

9- گنج یرماک به کارگردانی اولگ دنیسوو از کشور روسیه

10- هکر به کارگردانی پل برگ از کشور دانمارک

11- فریاد سکوت به کارگردانی ویلادمیر پوتاپوف از کشور روسیه

12- بچه های وایانگ به کارگردانی ریموند تن از کشور سنگاپور

*پویانمایی بلند بین الملل

1- ماجراهای پت و مت به کارگردانی مارِک بنِس از جمهوری چک

2- داستان های باغ جادویی آنتون کرینگز به کارگردانی آنتون کرینگز و آرنود بوراناز کشورهای فرانسه ولوگزامبورگ

3- غرغرو وارد می گردد به کارگردانی آندره کوتوریه از کشور مکزیک

4- گوسفند و گرگ ها 2 به کارگردانی ولادیمیر نیکولائواز کشور روسیه

5- یافتن کالارو به کارگردانی لئو لی از کشورهای چین و آمریکا

6- لوته و اژدهایان گمشده به کارگردانی هایکی ارنیتس و یانو پلدما از جمهوری لتونی و استونی

7- خرس معرکه به کارگردانی وانگ کیاز کشور آمریکا

8- دره فانوس ها به کارگردانی کلِب هایستاد از کشور کانادا

9- جیکوب، می می و سگ های سخنگو به کارگردانی ادموندز جانسونز از جمهوری لتونی

10- لوییز و لوکا-ماموریت به ماه به کارگردانی راسموس آ. سیورتسن از کشور نروژ

سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم های بچه ها و نوجوانان 28 مرداد تا 4 شهریور 98 به دبیری علیرضا تابش در شهر تاریخی اصفهان برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 9 دی 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: smslovely.ir شناسه مطلب: 534

به "اعلام آثار 2 بخش از جشنواره فیلم های بچه ها و نوجوانان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام آثار 2 بخش از جشنواره فیلم های بچه ها و نوجوانان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید