ارتش به حرکت جهادی خود برای تحقق اهداف جمهوری اسلامی ادامه می دهد خبرنگاران

به گزارش مجله پیامکی، ارتش جمهوری اسلامی ایران، در بیانیه ای به مناسبت دوازدهم فروردین گفت: دوازدهم فروردین ماه، روز جمهوری اسلامی ایران همچون برگی زرین و درخشان در تقویم پرافتخار کشورمان می درخشد.

ارتش به حرکت جهادی خود برای تحقق اهداف جمهوری اسلامی ادامه می دهد خبرنگاران

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت ارتش، ارتش جمهوری اسلامی ایران، بمناسبت 12 فروردین روز جمهوری اسلامی ایران، بیانیه ای صادر کرد.

متن این بیانیه بدین توضیح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

دوازدهم فروردین ماه، روز جمهوری اسلامی ایران همچون برگی زرین و درخشان در تقویم پرافتخار کشورمان می درخشد. این روز یادآور حماسه پرشکوه زنان و مردان بصیری است که با سرانجام دادن به حکومت مستبد ستم شاهی و رأی حداکثری به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، در برابر توطئه ها و دشمنی های مستکبران و بدخواهان انقلاب شکوهمند و نوپای اسلامی ایستادند و باعث حرکت قطار انقلاب در جهت پر افتخار استقلال و آزادی شدند.

مشارکت حداکثری مردم و رای قاطع به جمهوری اسلامی نشانگر خواست ملت ایران اسلامی در استکبار ستیزی، آزادی خواهی و استقلال طلبی بود. انقلاب شکوهمند اسلامی، با حرکت انقلابی و آگاهانه آحاد ملت عزیز در روز 12 فروردین سال 58 تثبیت شد و جهت اعتلا و افتخار را در پیش گرفت و با پشت سر گذاشتن رویدادهای عظیمی همچون جنگ تحمیلی هشت ساله، تحریم های ظالمانه و انواع توطئه های سیاسی، فرهنگی و تهدیدهای نظامی، قله های سرافرازی و شکوه را فتح نموده است.

ارتش جمهوری اسلامی ایران در سال جدید که به نام سال فراوری، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها نامگذاری شده همچون گذشته، ضمن صیانت از کیان ایران اسلامی به حرکت جهادی خود در نیل به آرمان های بنیانگذار انقلاب اسلامی و شهدای والامقام در جهت پیشرفت های نظامی و دفاعی و ارتقای امنیت و اعتلای موقعیت کشورمان که ضامن توسعه و پیشرفت ملی است، ادامه خواهد داد.

ضمن گرامیداشت این روز عظیم، بدون تردید با کمک خداوند متعال و حضور گسترده ملت قهرمان و مقاوم ایران اسلامی در انتخابات پیش رو، بار دیگر جلوه های استقلال، آزادی و اقتدار ایران سربلند اسلامی نمایان خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 2 اردیبهشت 1400 گردآورنده: smslovely.ir شناسه مطلب: 1530

به "ارتش به حرکت جهادی خود برای تحقق اهداف جمهوری اسلامی ادامه می دهد خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارتش به حرکت جهادی خود برای تحقق اهداف جمهوری اسلامی ادامه می دهد خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید