آخرین اخبار جابجایی باشگاه پرسپولیس، جدایی قطعی هافبک پرسپولیس خبرنگاران

به گزارش مجله پیامکی، جدایی قطعی سعید حسین پور در نیم فصل باعث شده تا باشگاه به دنبال راهکاری برای سود بردن از این اتفاق باشد.

آخرین اخبار جابجایی باشگاه پرسپولیس، جدایی قطعی هافبک پرسپولیس خبرنگاران

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، سعید حسین پور، هافبک جوان پرسپولیس بعد از اینکه در نیم فصل اول فرصتی برای خودنمایی در ترکیب سرخپوشان به دست نیاورد، قصد جدایی و تجربه فضای جدیدی دارد. در این رابطه باشگاه و کادرفنی نیز توافق خود را با این انتقال با پیش شرط قرضی بودن آن را اعلام نموده است.

حسین پور که از نساجی مازندران نیز پیشنهاد جدی دریافت نموده، اکنون با شرط انتقال قرضی با مشکل روبرو شده است. اکنون اما موضع جدیدی در این انتقال شکل گرفته است.

گفته می گردد باشگاه شهرخودرو و مهدی رحمتی بی تمایل نیستند که این هافبک جوان و تکنیکی را به خدمت بگیرند و از سوی دیگر با توجه به درخواست باشگاه پرسپولیس برای انتقال علی نعمتی، مدافع شهرخودرو به این تیم، شاید اکنون رایزنی برای این انتقال با میز مذاکره با نام این دو بازیکن صورت گیرد.

باشگاه شهرخودرو با توجه به اینکه پرسپولیس هنوز به تعهدات خود در مورد مبلغ رضایتنامه یحیی گل محمدی عمل ننموده، نسبت به این موضوع موضع گیری نموده و گفته می گردد شکایتی نیز در این خصوص تقدیم کنفدراسیون فوتبال آسیا نموده است. با این حال با توجه به اینکه اکنون دو باشگاه خواستار انتقال سعید حسین پور و علی نعمتی هستند، شاید این انتقال را بتوان در ادامه متصور شد.

پرسپولیس در خط دفاعی خود به دنبال جذب مدافع است و از سوی دیگر شهرخودرو نیز با جدایی روح الله سیف اللهی و صادقی به دنبال تقویت خود در خط میانی است و باید دید شرایط حسین پور و نعمتی به چه شکل پیش خواهد رفت.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 3 فروردین 1400 بروزرسانی: 3 فروردین 1400 گردآورنده: smslovely.ir شناسه مطلب: 1472

به "آخرین اخبار جابجایی باشگاه پرسپولیس، جدایی قطعی هافبک پرسپولیس خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین اخبار جابجایی باشگاه پرسپولیس، جدایی قطعی هافبک پرسپولیس خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید