کی روش گفت در پرتغال یک قهرمان می شوی، بهترین جا را انتخاب کردم

به گزارش مجله پیامکی، به گزارش خبرنگاران، مهدی طارمی در دیدار تیم های فوتبال ریوآوه با داس آوس در لیگ پرتغال پیروز شد سه گل به ثمر برساند و همین مسئله توجه رسانه های پرتغالی را به این بازیکن در پی داشته است.

کی روش گفت در پرتغال یک قهرمان می شوی، بهترین جا را انتخاب کردم

طارمی در تازه ترین گفتگوی خود درباره درخشش در این بازی گفت: ما کارمان را به خوبی انجام دادیم. اگر برنده شویم کل تیم برنده است و اگر ببازیم هم همینطور است. یک بازیکن مهم نیست. قهرمان وجود ندارد. من عملکرد خوبی داشتم چون دیگر بازیکنان خوب بودند. از این بابت خوشحالم. این آغاز خوبی برای من بود. امیدوارم این روند ادامه دار باشد.

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران در مورد تفاوت بین فوتبال پرتغال و فوتبال آسیا یادآور شد: سرعت فوتبال پرتغال خیلی بالا است. بازیکنان خیلی خوب سازماندهی شده اند و منظم هستند و وظایفشان را به خوبی انجام می دهند. اگر سرمربی بگوید فوتبال را یکضرب یا دو ضرب انجام بدهید، بازیکنان این کار را می نمایند اما در فوتبال آسیا اینطور نیست. اگر شما بخواهید دریبل بزنید، دریبل می کنید و اگر بخواهید، شوت می زنید. تفاوت در جزئیات است.

طارمی همچنین در پاسخ به این سئوال که چرا پرتغال را برای ادامه فوتبالش انتخاب نموده است؟ تاکید نمود: من پیشنهادات زیادی داشتم ولی کارلوس کی روش گفت که به پرتغال بیایم. کی روش گفت پرتغال برای تو خوب است چون این کشور و فوتبالش را می شناسم. به کی روش گفتم که به شما اعتماد دارم و این را امتحان می کنم. او گفت می توانی بهترین عملکرد را در پرتغال داشته باشی و می توانی در این کشور به قهرمان تبدیل شوی. برای همین به اینجا آمدم.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا حق با کارلوس کی روش بوده است؟ توضیح داد: بله حق با کی روش بود.

طارمی همچنین درباره تجربه کار کردنش با کارلوس کی روش و کارلوس کاروالیا (سرمربی تیم ریوآوه) اظهار کرد: این دو مربی شبیه به هم هستند. در اولین جلسه تمرین ریوآوه به سرمربی تیم گفتم می دانم چه می گویی چون کارلوس کی روش این تمرینات را در تیم ملی ایران برای ما انجام می داد.

طارمی در انتها گفت: از حضور در پرتغال راضی هستم. مردم پرتغال صمیمی هستند. همچنین در باشگاه مثل یک خانواده هستیم. من این موضوع را دوست دارم. این برای یک بازیکن آسیایی مهم است. اگر شما به یک کشور یا باشگاهی از غرب اروپا بروید آنها خیلی محبت آمیز برخورد نمی نمایند و شما را نمی پذیرند. فکر می کنم اینجا بهترین جا برای من و آغاز برای آینده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 18 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: smslovely.ir شناسه مطلب: 323

به "کی روش گفت در پرتغال یک قهرمان می شوی، بهترین جا را انتخاب کردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کی روش گفت در پرتغال یک قهرمان می شوی، بهترین جا را انتخاب کردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید