کری لام از شروع قریب الوقوع گفت وگو با مردم اطلاع داد

به گزارش مجله پیامکی، رئیس اجرایی هنگ کنگ امروز (سه شنبه) گفت، به صورت مستقیم با تیمش در گفت وگو با مردم در روزهای آینده حاضر می شود تا تنش ها در این دولتشهر را کاهش دهد.

کری لام از شروع قریب الوقوع گفت وگو با مردم اطلاع داد

این اظهارنظر از سوی کری لام، رئیس اجرایی هنگ کنگ در حالی مطرح شده که وی برای سرانجام خشونت هایی که سه ماه است این منطقه را در برگرفته، درخواست هایش را مکررا مطرح نموده است.

وی ادامه داد، نخستین جلسه گفت وگو روزهای آینده برگزار می گردد. جلسات مذکور تا حد امکان باز خواهند بود و اعضای جامعه می توانند برای حضور در آن ثبت نام نمایند.

جنبش اعتراضی در هنگ کنگ که سه ماه قبل آغاز شد، در اعتراض به لایحه استرداد مظنونان به چین برای محاکمه و دادگاهی بود و بعدا به درخواست هایی برای برکناری کری لام تبدیل و در نهایت این لایحه لغو شد.

رئیس اجرایی هنگ کنگ همچنین به مجله پیامکی گفت: مسائل حول لایحه مذکور به خوبی حل می شوند. مشکل مسکن و کمبود زمین یکی از بزرگترین مسائل برای این شهر 7.4 میلیون نفری است.

کری لام همچنین تاکید نمود، دولتش از دفاتر روابط عمومی بین المللی خواسته تا به احیای اعتبار این دولتشهر یاری نمایند که در پی چندین ماه اعتراضات حامی دموکراسی ضربه دیده است اما این دفاتر این درخواست را رد نموده اند.

وی اضافه نمود: شاید این مقرون به صرفه ترین راه برای استفاده از منابع دولتی برای راه اندازی یک کمپین در احیای اعتبار هنگ کنگ نباشد اما خیلی زود، ما باید این کار را انجام دهیم چون من به اصول هنگ کنگ بسیار مطمئنم. زمان برای به راه اندازی یک کمپین بزرگ با هدف احیای اعتبار صدمه دیده این دولتشهر فرا می رسد. ، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 30 مهر 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: smslovely.ir شناسه مطلب: 368

به "کری لام از شروع قریب الوقوع گفت وگو با مردم اطلاع داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کری لام از شروع قریب الوقوع گفت وگو با مردم اطلاع داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید