چهار تن فرآورده خام دامی فاسد در استان سمنان نابود شد

به گزارش مجله پیامکی، حمیدرضا حسینی گفت: چهار هزار و 414 کیلوگرم انواع فرآورده های خام دامی فاسد و غیربهداشتی طی نظارت ها در استان سمنان ضبط و نابود شد.

چهار تن فرآورده خام دامی فاسد در استان سمنان نابود شد

به گزارش از ، حمیدرضا حسینی مدیرکل دامپزشکی استان سمنان گفت: از بیست و پنجم اسفند سال گذشته تا پانزدهم فروردین سال جاری یکهزار و 304 مورد نظارت بر واحد های عرضه، مصرف و توزیع فرآورده های خام دامی استان سمنان انجام شد.

او ادامه داد: نظارت بر واحد های عرضه، مصرف و توزیع فرآورده های خام دامی استان سمنان از بیست و پنجم اسفند 98 تا پانزدهم فروردین توسط 18 تیم عملیاتی انجام شد که در مجموع حجم کار این 18 تیم، بیش از یک هزار و 800 نفر ساعت بود.

حسینی بیان نمود: طی نظارت بر واحد های عرضه، مصرف و توزیع فرآورده های خام دامی استان سمنان از بیست و پنجم اسفند 98 تا پانزدهم فروردین سال جاری 3 واحد صنفی متخلف پلمب شد.

مدیرکل دامپزشکی استان سمنان توضیح داد: از مجموع سه واحد عرضه فرآورده های خام دامی پلمب شده در استان سمنان، یک واحد مربوط به غرب و 2 واحد مربوط به شرق استان بود.

حسینی گفت: 14 پرونده تخلف طی نظارت بر واحد های عرضه، مصرف و توزیع فرآورده های خام دامی استان سمنان از بیست و پنجم اسفند 98 تا پانزدهم فروردین سال جاری تشکیل و به مراجع قضایی تحویل شد.

او گفت: بیشترین تخلف ها در نظارت ها بر مراکز عرضه، مصرف و توزیع فرآورده های خام دامی مربوط به قصابی ها و رستوران ها بود.

انتهای پیغام / ر

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 16 خرداد 1399 بروزرسانی: 16 خرداد 1399 گردآورنده: smslovely.ir شناسه مطلب: 892

به "چهار تن فرآورده خام دامی فاسد در استان سمنان نابود شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چهار تن فرآورده خام دامی فاسد در استان سمنان نابود شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید