واکنش علی نژاد به ادعای علی کریمی و مهندسی بودن انتخابات فوتبال

به گزارش مجله پیامکی، به گزارش خبرنگاران، مهدی علی نژاد در حاشیه برگزاری مجمع فدراسیون فوتبال به خبرنگاران گفت: خوشبختانه انتخابات در شرایط خوب، آرام و دموکراتیک انجام شد. رقابت نزدیکی بود و پیش بینی می شد انتخابات به دور دوم کشیده گردد. به عزیزی خادم بابت انتخابش تبریک می گویم. امیدوارم او و هیات رئیسه جدید روزهای بهتری را برای فوتبال رقم بزنند. وزارت ورزش مثل سابق حامی مجموعه فوتبال خواهد بود.

واکنش علی نژاد به ادعای علی کریمی و مهندسی بودن انتخابات فوتبال

وی درباره اینکه گفته می شد وزارت ورزش در انتخابات گزینه دارد، توضیح داد: از قبل گفته بودیم که گزینه ای در انتخابات نداریم. اعضای مجمع افراد عاقل و صاحب اندیشه ای هستند و خودشان بر اساس شناخت نسبت به گزینه ها رای دادند.

معاون وزیر ورزش در مورد اینکه علی کریمی گفته بود انتخابات مهندسی شده و روز مهندس را با کنایه تبریک گفته بود، تاکید نمود: من که پزشک هستم نه مهندس. اگر تبریک هم گفته است شاید با شما بوده که مهندس هستید!

علی نژاد درباره غیبت سلطانی فر وزیر ورزش در مجمع و شائبه قهر او، یادآور شد: همزمان ستاد ملی جوانان باید به ریاست سلطانی فر تشکیل می شد. بحث قهر در کار نیست.

وی درباره مطالبات ایران از فیفا، اظهار کرد: نزدیک به 5-6 میلیون دلار از فیفا می خواهیم. امیدواریم با برطرف تحریم ها امکان برای ایران فراهم گردد تا به این منابع دست یابیم. از مسیرهای مختلف اقدام شده است ولی به دلیل تحریم ها و نظام بانکی نمی توان کاری کرد. فیفا علاقه دارد این پول را بدهد ولی باید به وسیله بانک منتقل گردد و تا الان امکانش فراهم نشده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 فروردین 1400 بروزرسانی: 1 فروردین 1400 گردآورنده: smslovely.ir شناسه مطلب: 1468

به "واکنش علی نژاد به ادعای علی کریمی و مهندسی بودن انتخابات فوتبال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش علی نژاد به ادعای علی کریمی و مهندسی بودن انتخابات فوتبال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید