نصب آسانسورهای ایستگاه متروی نواب تا پایان سال جاری

به گزارش مجله پیامکی، مهرماه سال جاری، ورودی مستقل ایستگاه تقاطعی شهید نواب صفوی در خط 7 مورد بهره برداری آزمایشی قرار گرفت؛ این ایستگاه سال 1397 در خط 2 آغاز به کار کرده بود و حالا با بهره برداری آزمایشی ورودی مستقل ایستگاه در خط 7، امکانات و ظرفیت های موجود به حداکثر بازدهی ممکن رسیده است.

نصب آسانسورهای ایستگاه متروی نواب تا پایان سال جاری

به گزارش شهر و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو) با بهره برداری آزمایشی از این ورودی مستقل در خط 7، دسترسی شهروندان به امکاناتی چون 10 رشته پله برقی جدید و سالن بلیت فروشی فراهم آمده است اما این به معنای پایان کار ایستگاه شهید نواب صفوی نیست.

پس از بهره برداری آزمایشی از ورودی ایستگاه مذکور در خط 7، مراحل تکمیل دیگر تجهیزات و ابنیه ایستگاه همچون نصب آسانسورهای مجموعه در حال انجام است و تا پایان سال جاری در اختیار معلولان و افراد کم توان حرکتی قرار خواهد گرفت.

تا پیش از این، محل اجرای آسانسورهای ایستگاه برای حفاری چاه آسانسور و سایر اقدامات پیش نیاز آماده نبود که پس از آزاد شدن فضای لازم برای کار، عملیات اجرایی حفاری برای کارگذاری آسانسورها بلافاصله آغاز شده است.

مناسب سازی ایستگاه ها و فراهم ساختن بسترهای لازم برای خدمت رسانی به شهروندان کم توان، همواره در راس اولویت های برنامه ریزی و عملیاتی شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو) قرار داشته و متولیان امر در همه حال خود را متعهد به انجام آن در تمام ایستگاه ها می دانند. کما اینکه به طور مثال بزودی آسانسورهای ایستگاه مهدیه نیز نصب خواهد شد تا وعده بهره برداری از ایستگاه ها با امکانات کامل، به نوبه خود و به مرور زمان رنگ واقعیت به خود بگیرد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 17 آذر 1399 بروزرسانی: 17 آذر 1399 گردآورنده: smslovely.ir شناسه مطلب: 1264

به "نصب آسانسورهای ایستگاه متروی نواب تا پایان سال جاری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نصب آسانسورهای ایستگاه متروی نواب تا پایان سال جاری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید