مسئولان باید در جهت خدمت به مردم پای کار باشند

به گزارش مجله پیامکی، خبرنگاران/آذربایجان شرقی فرماندار هشترود گفت: همه مسئولان باید در جهت خدمت به مردم پای کار باشند و مسائل موجود در جامعه را حل و فصل نمایند بنابرین ایجاد یک بخش دیگر در هشترود به نام بخش قرانقو به مرکزیت ذوالبین در دستور کار قرار گرفته است که در اینده نزدیک اعلام وصول می گردد.

مسئولان باید در جهت خدمت به مردم پای کار باشند

امین امینیان در نشست خبری، اعلام نمود: توجه به مسائل فرهنگی و اجتماعی باید در اولویت کارهای مسئولان و مردم باشد تا عموم مردم بتوانند در آینده به اهداف عالی زندگی خود برسند.

وی اظهار کرد: شرایط هشترود از لحاظ امنیتی، سیاسی، اجتماعی و... در چهار سال گذشته بسیار مناسب بود و هیچ مسئله ای وجود نداشت چرا که هم مردم منطقه و هم مسئولان در همه ساعات شبانه روز و در همه شرایط پای کار بودند و در جهت اعتلای شهرستان کوشش می کردند.

امینیان افزود: ساخت مجتمع فرهنگی، احداث خانه جوان، ایجاد زیر ساخت ها در حوزه اجتماعی، برگزاری جلسات مختلف برای توسعه منطقه، احراز مقام اول در استان در جهت انجام واکسیناسیون بر علیه کرونا، توسعه عمرانی منطقه و چند صد کار دیگر بزرگ ترین کارنامه دولت در منطقه است.

وی افزود: تصمیم گیری باید بر مبنای عقلانیت و خرد جمعی باشد تا شاهد توسعه همه جانبه شهرستان باشیم و خوشبختانه این مشورت ها نتیجه داد و در هشترود چندین سازمان مردم نهاد ایجاد شد.

وی ادامه داد: کوشش مسئولان شهرستان در جهت انجام دادن کارهای بزرگ مانند اجرایی ساختن پایاب سد سهند ستودنی است چرا که در سالهای گذشته بیش از 70 میلیارد تومان هزینه شده است و انقلابی در صنعت کشاورزی شهرستان به وجود آمده است.

وی یادآور شد: بهبود و ساماندهی شرایط شهرک صنعتی هشترود و جذب سرمایه گذاران، این منطقه را به قطب فراوری محصولات مختلف بخصوص فولاد تبدیل نموده است و در آینده نزدیک زنجیره فولاد در هشترود تقویت خواهد نمود.

امینیان افزود: مشکل جاده های هشترود نبود اعتبار برای آسفالت نبود بلکه عدم وجود یک پیمانکار دارای اهلیت هست که بتواند در این خصوص کار مناسبی انجام دهد.

وی تشریح کرد: بعد از 40 سال تمامی منطقه ها گردشگری هشترود مانند سایت تاریخی قلعه ضحاک، سد سهند، بزرگ ترین غار آهکی دنیا با نام آغ بلاغ، بقعه بایزید بسطامی و چندین مورد دیگر این شهرستان را به یک منطقه بکر گردشگری تبدیل نموده است.

فرماندار هشترود افزود: مسئولان باید در راستای اصل پاسخگویی در خدمت مردم باشند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 اسفند 1400 بروزرسانی: 10 اسفند 1400 گردآورنده: smslovely.ir شناسه مطلب: 1940

به "مسئولان باید در جهت خدمت به مردم پای کار باشند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسئولان باید در جهت خدمت به مردم پای کار باشند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید