مربیان پرسپولیس به من بازی ندادند ، پدیده لیگ بودم و می خواهم لژیونر شوم

به گزارش مجله پیامکی، محمدرضا خالدآبادی می گوید اگر تیم ها بیشتر به جوان ها اعتماد نمایند نتیجه خوبی از این اتفاق می گیرند.

مربیان پرسپولیس به من بازی ندادند ، پدیده لیگ بودم و می خواهم لژیونر شوم

محمدرضا خالد آبادی، دروازه بان 21 ساله طرفدار در این فصل توانست خود را به ترکیب فیکس طرفدار برساند و اتفاقا بازی های خوبی را نیز به نمایش گذاشت . با این گلر جوان در خصوص سالی که گذشت و اهدافش گفت وگو کردیم:

*در خصوص سال 1401 صحبت کن، برای تو که خیلی خوب بود، در شرایطی که به عنوان گلر سوم ازت یاد می شد فیکس طرفدار شدی بعد از جام جهانی و همین طور ادامه دادی.

اول از همه سلام عرض میکنم خدمت شما و مخاطبین ورزش سه. سال نو را هم تبریک می گویم. ان شاالله سال پربرکت و همراه با سلامتی برای همه باشد. باید بگویم زمانی که جام جهانی آغاز شد، تیم ما یک استراحت کوتاهی داشت و بعدش آغاز به تمرینات کردیم. در تعطیلات فیفادی چند بازی محبت آمیز برگزار کردیم که من با مس کرمان و پیکان بازی کردم و خدا را شکر خوب کار کردم و گلی نخوردم. بعد از اتمام جام جهانی و بعد از بازی با گل گهر کادر فنی مخصوصا آقا داوود فنایی و ساکت الهامی به من اعتماد کردند و بازی با نساجی اولین بار داخل دروازه قرار گرفتم که خدا را شکر توانستم تا حدودی خوب کار کنم و رفته رفته توانستم داخل دروازه جا بیفتم.

*در خصوص کار کردن زیر نظر داوود فنایی بگو و اعتمادی که ایشان به شما داشتند.

کار کردن با آقا داوود و دروازه بان های با تجربه و قوی از نظر فنی که داریم واقعا لذت بخش است. آقا داوود روی ریزترین نکات دقت دارد و همواره دوست دارد در تمرین و بازی بدون اشتباه و با کیفیت بسیار بالا عمل کنیم. خدا را شکر تمرینات خوبی را می گذرانیم. سال جاری خدا را شکر یک جو بسیار رقابتی و رفاقتی بین هر چهار دروازه بان هست که این باعث شده هر 4 نفر پیشرفت کنیم. جا دارد از آقای فنایی، آقای طهماسبی و آقای فراهانی تشکر کنم که باعث پیشرفتم شدند.

در نظرسنجی برترین های سال ورزش سه هم جزو پدیده های لیگ بودی، به نظر خودت سالی که گذشت چه کسی برترین پدیده بود؟

بله اول از همه خدا را شکر می کنم که لطفش شامل حالم شد و توانستم در لیگ سال جاری بازی کنم. به نظر من همه بچه هایی که در فهرست بودند شایسته عنوان پدیده سال بودند و با احترام به همه بچه ها به نظرم خودم، محمد عمری و امین حزباوی پدیده سال جاری بودیم .

* در خصوص اعتمادی که شاید احتیاج هست بیشتر به بازیکن های جوان بشود صحبت کن.

به نظرم باید بیشتر به جوان ها بها داده بشود. به عنوان مثال تیمی که رتبه اش ثابت است و نه احتمال سقوط دارد و نه احتمال قهرمانی و کسب سهمیه، باید مقداری بیشتر در هفته های خاتمهی به جوان هایش میدان بدهد. ولی به عنوان مثال مربی هایی هستند مثل آقای الهامی و آقای مجتبی حسینی که دیدید از همان هفته های اول جوان ها را بازی دادند و نگاهی به شرایط بازی پیش رو و رتبه ای که داشتن نکردند و هرکس که به نظرشان مناسب بازی کردن بود، بازی دادند. فکر کنم فقط تیم طرفدار و پیکان بود که از هفته های ابتدایی تا به الان از بازیکن های زیر 21 سال و زیر 23 سال در تمامی بازی ها استفاده کردند.

خودت در آموزشگاه پرسپولیس بودی و برای جوانان این تیم بازی کردی، به نظرت بهتر نیست پرسپولیس و استقلال از بازیکن های آموزشگاه شان بیشتر در تیم اصلی استفاده نمایند؟ وقتی جوانان بودی در خودت می دیدی که به بزرگسالان اضافه شوی؟

یک مقداری بازی کردن در این تیم ها به عنوان جوان سخت تر است ولی اگر اعتماد بشود قطعا جواب خوبی می دهد؛ به عنوان مثال محمد عمری در پرسپولیس. در تیم ما نیز چندین بازیکن هستند که در پایه های استقلال و پرسپولیس بودند مثل پورمحمد، خدامرادی و زاوشی که در پایه های استقلال بودند و خارکش و حسینی که در پایه های پرسپولیس بودند. در رابطه با خودم هم قسمت نبود در پرسپولیس بازی کنم و قسمت این بود که در تیم طرفدار به فوتبال ایران معرفی بشوم.

* اهداف تیمی و فردی ات برای 1402؟

7 بازی در لیگ داریم که هر کدامش مثل فینال است. بعلاوه در جام حذفی جزو 8 تیم هستیم که آنجا هم بسیار برای ما مهم است و تمام تمرکزمان روی چند بازی اخر است که فصل را به خوبی تموم کنیم. خودم هم امیدوارم و کوشش میکنم که بهتر از سال گذشته عمل کنم و زودتر و بهتر پیشرفت داشته باشم.

* با توجه به سن مناسب و پایینت و اینکه دروازه بان ها تا سنین بالا هم می توانند در رقابت باشند راه درازی در پیش داری، خودت را در سال های آینده و دورتر در چه قامتی می بینی؟

امیدوارم که در ادامه راه فوتبالیم به تیم ملی دعوت بشوم و بتوانم در ادامه لژیونر شوم.

*کار کردن زیر نظر ساکت الهامی چطور است و صحبت خاتمهی؟

بسیار سخت در عین حال لذت بخش است چون باید تمامی نکاتی که گوشزد می نمایند رعایت کنی. از طرفی لذت بخش است وقتی که می بینی با رعایت نکات چقدر پیشرفت نموده ای. در خاتمه هم می خواهم از خانواده ام، کادر فنی، بازیکنان و همه بچه های تیم شامل گروه پشتیبانی، ماساژورها و دکترها تشکر کنم که باعث شدند سال خوبی را پشت سر بگذارم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 8 فروردین 1402 بروزرسانی: 8 فروردین 1402 گردآورنده: smslovely.ir شناسه مطلب: 2190

به "مربیان پرسپولیس به من بازی ندادند ، پدیده لیگ بودم و می خواهم لژیونر شوم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مربیان پرسپولیس به من بازی ندادند ، پدیده لیگ بودم و می خواهم لژیونر شوم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید