فرجی: بابت اتفاقات دربی شرمسار هستم، درگیری بین بازیکنان وجود ندارد

به گزارش مجله پیامکی، مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر مردم و طرفداران هر دو تیم با رفتار ما آزرده خاطر شدند، عذرخواهی می کنم و بابت اتفاقات دربی شرمسار هستم.

فرجی: بابت اتفاقات دربی شرمسار هستم، درگیری بین بازیکنان وجود ندارد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، فرشاد فرجی پس از برگزاری جلسه کمیته انضباطی در این خصوص گفت: جلسه خیلی جامع و کاملی بود، فکر نمی کردیم اینقدر جو صمیمی باشد، بیشتر صحبت هایی که انجام شد این بود که به ما نشان دهند فوتبال قشنگی های خودش را دارد و این چنین برخوردها زشت است. من شرمسار هستم که بابت این اتفاقات اینجا حضور دارم و اگر مردم و طرفداران هر دو تیم با رفتار ما آزرده خاطر شدند عذرخواهی می کنم.

وی ادامه داد: از آقای غلامپور هم در این جلسه عذرخواهی کردم. این هجمه هایی که ایجاد شد تا این حد نبود و امروز آقای حسن زاده سعی کردند راه حل نشان دهند و ان شاءالله از این به بعد چنین رفتارهایی از ما نمی بینید و بابت حرکاتی که در دربی پیش آمد ناراحت هستم و عذرخواهی می کنم و امیدوارم چنین صحنه هایی دیگر نبینیم.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه در هفته های پایانی لیگ ممکن است تنش بین طرفداران تیم هایی که در کورس قهرمانی هستند به وجود بیاید، اعلام نمود: قطعا این فشارها روی بازیکنان وجود دارد ولی طرفداران سعی نمایند یک آرامشی برای تیم هایشان به وجود بیاورند تا بازیکنان بتوانند با آرامش تمام توان فنی شان را نشان دهند. کری خواندن خوب است ولی در حد متعارف باشد و به بی ادبی و بی اخلاقی منجر نشود. همه بازیکنان با هم رفیق هستند و در زمین رقابت می نمایند.

فرجی در مورد تنش و درگیری هایی که در بازی ها بین بازیکنان وجود دارد و در بعضی مواقع الفاظ نامناسبی هم به کار می برند، توضیح داد: درگیری بین بازیکنان نیست، از بیرون شاید بد جلوه داده شده است. نه درگیری است و نه بی احترامی، حساسیت بازی بالاست و این مسائل هم تا حدی بد نیست ولی نباید بیش از حد ادامه پیدا کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 تیر 1400 بروزرسانی: 6 تیر 1400 گردآورنده: smslovely.ir شناسه مطلب: 1635

به "فرجی: بابت اتفاقات دربی شرمسار هستم، درگیری بین بازیکنان وجود ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرجی: بابت اتفاقات دربی شرمسار هستم، درگیری بین بازیکنان وجود ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید