شفر هنوز ارنج خود را پیدا نکرده، استقلال می تواند صعود کند

ایمان عالمی در گفت وگو با خبرنگاران در خصوص دیدار روز پنجشنبه استقلال برابر صنعت نفت آبادان گفت: بازی راحتی برای آبی پوشان نخواهد بود، اگرچه استقلال با یک برد ضعیف مقابل هم نام اهوازی خود تا حدودی شرایطش بهتر شد، اما این تیم هنوز به یک تیم آرمانی تبدیل نشده و نمی دانم چقدر دیگر این کار برای سرمربی زمان می خواهد.

شفر هنوز ارنج خود را پیدا نکرده، استقلال می تواند صعود کند

وی تأکید کرد: شفر هنوز به ترکیب اصلی خود دست پیدا ننموده و نتوانسته در طول 13 هفته یک ترکیب ثابت را به میدان بفرستد، این یکی از مسائل بزرگ استقلال در این فصل بوده و نمی دانم چه زمانی این معضل رفع خواهد شد.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال اضافه کرد: صنعت نفت در دو هفته اخیر بازی های بهتری از خود ارائه داده و توانسته به امتیاز خود دست پیدا کند اما این دیدار تفکرات خودش را دارد و هر تیمی که بتواند مالکیت بیشتری بر توپ و زمین داشته باشد، مطمئناً در خاتمه هم موفق خواهد بود.

عالمی توضیح داد: استقلال در بازی قبل خود هم نام اهوازی را شکست داد و به سه امتیاز حساس دست پیدا کرد ولی این دیدار برای او بسیار مشکل خواهد بود، زیرا صنعت نفت از مهاجمان خوبی سود می برد که در ضد حمله ها بارها توانسته اند دروازه حریفانشان را باز نمایند. در این راستا مدافعان استقلال باید هوشیار باشند که توسط ضد حمله، دروازه استقلال باز نگردد.

وی بیان نمود: هر چقدر که صنعت نفت در فاز حمله پرقدرت است، اما نقاط ضعفی در خط دفاع دارد که مهاجمان استقلال می توانند از آن به بهترین نحو استفاده نموده و در تهران دروازه صنعت نفت را باز نمایند.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال با انتقاد از تغییرات پی درپی در ترکیب استقلال گفت: روح الله باقری در بازی قبل مقابل استقلال خوزستان گلزنی کرد و من امیدوارم در این بازی هم اگر در ترکیب قرار بگیرد، بتواند برای استقلال مثمر ثمر باشد. یکی از ایراداتی که این روزها به استقلال گرفته می گردد، تغییرات پی درپی در ترکیب این تیم است که متأسفانه به استقلال ضربه بزرگ زده و نمی دانم چرا شفر پس از گذشت 13 هفته، هنوز نتوانسته ترکیب اصلی خود را به دست بیاورد و هر بازی با یک ارنج به میدان می رود.

عالمی در ادامه گفت: به نیم فصل نزدیک می شویم، اگر آبی پوشان بخواهند در دور برگشت قدرت خود را به رخ حریفان بکشند، باید نفرات خوبی را جذب نموده تا بتوانند در نیم فصل دوم که همزمان با دیدارهای لیگ قهرمانان آسیاست، نتایج قابل قبولی کسب نمایند. متأسفانه این روزها یک مسئله بزرگ در استقلال به وجود آمده و آن، این است هر بازیکنی که گل می زند، در بازی بعد در ترکیب حضور ندارد و علت این را هنوز کسی متوجه نشده است.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: روزهای حساسی در فصل نقل و انتقالات برای استقلال در پیش است. در این روزها باید کمیته فنی نظرات خود را برای جذب بازیکن به سرمربی تیم ارائه کند تا هر دو بتوانند در کنار یکدیگر، بهترین ها را برای استقلال انتخاب نمایند.

وی در خاتمه اعلام نمود: استقلال در لیگ قهرمانان در یک گروه سخت قرار گرفته و اگر قرار است به فکر قهرمانی در این دوره از مسابقات باشد، باید راه چاره خوبی بیندیشد، بازیکنان خوبی را جذب نموده و نفراتی را که نتوانستند انتظارات را برآورده نمایند، از لیست خود خارج نموده تا بتواند با اضافه کردن بازیکنان باکیفیت، در دو جبهه لیگ برتر و لیگ قهرمانان موفق باشد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "شفر هنوز ارنج خود را پیدا نکرده، استقلال می تواند صعود کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شفر هنوز ارنج خود را پیدا نکرده، استقلال می تواند صعود کند"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید