سراجی: جواب نامه فیفا را دادیم

به گزارش مجله پیامکی، یک عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال می گوید پاسخ نامه فیفا به این فدراسیون، ارسال شده است.

سراجی: جواب نامه فیفا را دادیم

به گزارش ایسنا، مهرداد سراجی، عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال پس از حضور در جلسه این فدراسیون با امتناع از ارائه توضیحات درباره مفاد این جلسه گفت: مصوبات به وسیله سایت فدراسیون و سخنگو اعلام می گردد. اجازه بدهید مواضع رسمی فدراسیون به وسیله سایت و سخنگو اعلام گردد.

این عضو هیات رئیسه دربارافشای ارقام پاداش های پرداختی به مدیران و کارکنان این فدراسیون که گفته می گردد مصوبه هیات رئیسه را داشته، اظهار کرد: همه کارمندان فدراسیون، اعضای هیات رئیسه و کارکنان حقوق، پاداش و حق جلسات را دریافت می نمایند. بعضی افراد بیش از آنچه در هیات رئیسه مصوب شده و آیین نامه ها می گوید، مبالغی را دریافت کردند که قانونی نبوده است. افشای این مبالغ و موضوعات در رسانه ها کار غیراخلاقی بوده و نباید این اتفاق می افتاد و باید اصلاح گردد. ما در جریان بخشی از پرداخت های خارج از چارچوب نبودیم.

وی در پاسخ به این سوال که گفته می گردد امکان تعلیق این فدراسیون از سوی فیفا وجود دارد گفت: این ها مواضع فدراسیون است و سخنگو اعلام می نماید.

سراجی در پاسخ به سوالات متعددی از قبیل اعتراض زنان فوتبالیست در فضای مجازی به دریافت نکردن مطالبات خود و همینطور پرداخت نشدن حقوق سرمربی و بازیکنان تیم ملی فوتسال، ابراز بی اطلاعی کرد و گفت: من از این موضوعات بی اطلاع هستم.

این عضو هیات رئیسه بعلاوه درباره بسته شدن حساب های این فدراسیون از سوی سازمان امور مالیاتی و بی پاسخ گذاشتن این سازمان و بعلاوه مفاد نامه فیفا به این فدراسیون گفت: باور کنید خبر ندارم.

وی در ادامه در واکنش به اینکه مدام در در فضای مجازی اعلام می نماید پای فوتبال ایستاده است، اما از مسائل زیادی خبر ندارد اظهار کرد: واقعا از بخش هایی اطلاع ندارم. بحث های مالیاتی، ارتباطی به فوتبال ندارد. مشکلاتی است که به خاطر بدهی های مالیاتی معوق و تلنبار شده، به وجود آورده است. از این به بعد حرف خودم را اصلاح می کنم و باید بگویم ما پای فوتبال ایستاده ایم. شما رسانه ها، اعضای مجمع، دلسوزان فوتبال، پیشکسوتان و همه پای فوتبال ایستاده ایم.

او درباره اینکه چطور می گردد یک عضو هیات رئیسه از نامه فیفا بی خبر باشد، گفت: در جریان نامه هستم و پاسخ آن هم ارسال شده، اما درحوزه تخصصی من نبوده است.

سراجی درباره اینکه آیا او به عنوان نماینده فدراسیون برای تشکیل کمیته سه جانبه با فیفا و AFC معرفی شده، گفت: چنین چیز هایی مطرح نیست.

منبع: فرارو
انتشار: 24 خرداد 1401 بروزرسانی: 24 خرداد 1401 گردآورنده: smslovely.ir شناسه مطلب: 2031

به "سراجی: جواب نامه فیفا را دادیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سراجی: جواب نامه فیفا را دادیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید