دفاتر ارتباط مردمی در همه پلیس ها آمادگی رسیدگی به مسائل مراجعان را دارند

به گزارش مجله پیامکی، مشاور و رئیس دفتر فرمانده انتظامی تهران عظیم از رسیدگی به مسائل مراجعان در دفاتر ارتباط مردمی در همه پلیس ها اطلاع داد.

دفاتر ارتباط مردمی در همه پلیس ها آمادگی رسیدگی به مسائل مراجعان را دارند

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، سرهنگ رسول احمدی با اشاره به اینکه در سال فراوری، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها باید همه کوشش خود را به کار ببندیم تا این مهم تحقق پیدا کند و هرکس باید دراین زمینه وظیفه و مسئولیت خود را به نحو احسن به انجام برساند، بیان داشت: دفاتر ارتباط مردمی در همه پلیس ها آمادگی رسیدگی به مسائل مراجعان را در چهارچوب ضوابط و مقررات دارند.

وی با اشاره به اینکه تکریم ارباب رجوع به طور جد در سرلوحه کار ما می باشد، عنوان داشت: اولویت کار دفاتر ارتباطات مردمی فرماندهی انتظامی تهران عظیم در سال جدید اهتمام ویژه برای پیگیری مسائل مراجعان می باشد.

مشاور و رییس دفتر فرماندهی انتظامی تهران عظیم عنوان داشت: سامانه 147 پلیس پایتخت با رعایت اصل سرعت و دقت به درخواست و مسائل کارکنان کادر و وظیفه به صورت تلفنی و حضوری رسیدگی می نماید و تا حصول نتیجه پیگیری های لازم را انجام می دهد.

سرهنگ احمدی خاطر نشان کرد: جلب رضایت مردم و بالا بردن صندلی و منزلت پلیس از جمله مهم ترین دغدغه ما می باشد که کوشش می کنیم با مجاهدت و خدمت صادقانه و پاسخگویی مناسب این مهم انجام گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 19 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 19 اردیبهشت 1400 گردآورنده: smslovely.ir شناسه مطلب: 1559

به "دفاتر ارتباط مردمی در همه پلیس ها آمادگی رسیدگی به مسائل مراجعان را دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دفاتر ارتباط مردمی در همه پلیس ها آمادگی رسیدگی به مسائل مراجعان را دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید