خشن ترین و با اخلاق ترین های لیگ برتر، رکورد عجیب مسعود شجاعی

به گزارش مجله پیامکی، به گزارش خبرنگاران، در 4 هفته گذشته از بیست و یکمین فصل رقابت های لیگ برتر، منهای دیدار برگزار نشده پیکان و ذوب آهن به جا مانده از هفته سوم رقابت های لیگ برتر، 31 بازی دیگر برگزار که در این تعداد بازی جمعاً 117 کارت زرد و 6 کارت قرمز از جیب داوران خارج شده است.

خشن ترین و با اخلاق ترین های لیگ برتر، رکورد عجیب مسعود شجاعی

سهم تیم نساجی از مجموع این 123 کارت رنگی، 17 کارت بود تا سرخپوشان قائمشهر خشن ترین تیم در 4 هفته ابتدایی لیگ برتر باشند.

بازیکنان نساجی در مجموع 14 بار با کارت زرد و 2 بار با کارت قرمز داوران جریمه شده اند و اعضای کادر فنی این تیم هم 2 کارت زرد و یک کارت قرمز دریافت کرده اند تا بیشترین تعداد کارت به این تیم تعلق داشته باشد.

پس از نساجی هم گل گهر با 14 کارت زرد، صنعت نفت با 10 کارت زرد و یک کارت قرمز و مجموع 11 کارت از دیگر تیم های پر کارت هستند.

در خاتمهی این جدول هم نام تیم سپاهان به چشم می خورد تا طلایی پوشان اصفهان خوش اخلاق ترین تیم فصل باشند. بازیکنان سپاهان در 4 بازی گذشته تنها 4 بار با کارت زرد از سوی داوران جریمه شده اند تا با این آمار خوش اخلاق ترین تیم لیگ در خاتمه هفته چهارم باشند.

رضا جعفری و مسعود شجاعی (در هفته اول مقابل فجر)، ایوب کلانتری و مسعود شجاعی (در هفته دوم مقابل پرسپولیس)، اکبر صادقی و کریم اسلامی (در هفته سوم مقابل گل گهر) حامد شیری، کریم اسلامی، مسعود شجاعی (2)، اکبر صادقی، محمد مهدی نظری (2) و محمد قربانی (در هفته چهارم مقابل صنعت نفت) بازیکنان تیم نساجی هستند که در 4 هفته ابتدایی مسابقات 14 بار با کارت زرد داور جریمه شده اند؛ مسعود شجاعی به همراه محمد قربانی هم بازیکنانی هستند که گرفتن کارت قرمز را تجربه کرده اند.

همچنین مسعود شجاعی کاپیتان پیشین تیم ملی ایران با دریافت 4 کارت زرد و یک کارت قرمز، خشن ترین بازیکن لیگ در 4 هفته ابتدایی است. شجاعی تنها یک بار در هفته سوم و بازی مقابل گل گهر جریمه شخصی نداشته است. وی در هفته چهارم 2 بار کارت زرد و یک بار کارت قرمز داوران را مقابل خود دید تا رکورد دریافت بیشترین تعداد کارت را در بین بازیکنان در 4 هفته ابتدایی داشته باشد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 15 آذر 1400 بروزرسانی: 15 آذر 1400 گردآورنده: smslovely.ir شناسه مطلب: 1844

به "خشن ترین و با اخلاق ترین های لیگ برتر، رکورد عجیب مسعود شجاعی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خشن ترین و با اخلاق ترین های لیگ برتر، رکورد عجیب مسعود شجاعی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید