خبر های جدید از جابجایی نیم فصل استقلال

به گزارش مجله پیامکی، مدیران استقلال که با توجه به لیست محمود فکری در پی جذب بازیکن بودند در جذب تمامی نفرات حاضر در لیست اول و دوم سرمربی خود ناکام ماندند.

خبر های جدید از جابجایی نیم فصل استقلال

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، یکی دو روزی می شود که اخباری درباره جدایی سیاوش یزدانی از استقلال به گوش می رسد. بازیکنی که طبق ادعای یکی از روزنامه ها، نامش در فهرست مازاد محمود فکری قرار داشت و از طرف دیگر این خبر در موردش مطرح شده بود که خود او به دنبال جدایی از استقلال است.

امروز و در شرایطی که کانال باشگاه استقلال خبر فهرست مازاد محمود فکری را تکذیب کرده بود، یکی از خبرگزاری ها مدعی شد سیاوش یزدانی به خاطر اتفاقات اخیر در فهرست مازاد استقلال قرار گرفته و قطعا در نیم فصل دوم در این تیم نخواهد بود.

این خبر در حالی منتشر شد که پیگیری ها نشان می دهد نه یزدانی از استقلال می رود نه هیچ بازیکن دیگری و استقلال بدون هیچ خروجی، به استقبال نیم فصل دوم خواهد رفت.

بن بست کامل جابجاییی استقلال!

باشگاه استقلال که در روزهای اخیر انواع و اقسام بحران ها را سپری کرده است،حالا در آستانه شکستی بزرگ در فصل جابجایی واقع شده است.

مدیران استقلال که با توجه به لیست محمود فکری در پی جذب بازیکن بودند در جذب تمامی نفرات حاضر در لیست اول و دوم سرمربی خود ناکام ماندند.

در میان 12 نفر موجود در لیست اول و دوم محمود فکری،تنها مهدی کیانی توانایی اخذ رضایتنامه خود را به صورت شخصی از سپاهان دارد که این بازیکن باتجربه نیز پس از مسائل اخیر استقلال در پیوستن به این تیم مردد شده و مذاکرات خود با ذوب آهن و گل گهر را پیگیری می کند.

باقی نفرات نیز با درخواست های مالی تیم های مبدأ تقریباً انتقالشان به استقلال منتفی شده است چرا که آبی پوشان پولی در بساط ندارد.

تمام این اخبار در حالی است که پنجره جابجایی استقلال به واسطه طلب 140 هزار دلاری بودروف بسته است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 25 اسفند 1399 بروزرسانی: 25 اسفند 1399 گردآورنده: smslovely.ir شناسه مطلب: 1456

به "خبر های جدید از جابجایی نیم فصل استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبر های جدید از جابجایی نیم فصل استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید