خبرهای خوش درباره سریال قورباغه

به گزارش مجله پیامکی، دادسرای عمومی و انقلاب تهران در پی مطرح شدن ادعاهایی پیرامون توقیف یک سریال شبکه خانگی بیان کرد ادعاهای مطرح شده پیرامون توقیف این سریال از سوی دادسرای عمومی و انقلاب تهران صحت ندارد. در اطلاعیه دادستانی به نام سریال اشاره ای نشده است اما در روزهای اخیر پخش سریال قورباغه به دستور قضایی متوقف شده بود.

خبرهای خوش درباره سریال قورباغه

جهت دریافت خدمات نقشه کشی ویلا با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

دادسرای عمومی و انقلاب تهران اخبار منتشر شده درباره توقیف سریال قورباغه را تکذیب کرد و بیان کرد پخش این سریال با توجه به گزارش های ضابطین و بعضی ابهامات در خصوص لزوم آنالیز منشأ هزینه های تهیه و فراوری این سریال پخش ان تا حصول نتیجه به تأخیر افتاده است.

براساس این اطلاعیه گزارشات واصله به دادسرای عمومی و انقلاب تهران در حال آنالیز است و نتیجه آن متعاقباً اعلام خواهد شد.

همچنین امروز علی سعد سرپرست معاونت کاربران و تنظیم گری اجتماعی ساترا با توجه به اتفاقات اخیر برای سریال قورباغه که باعث شد پخش و توزیع آن متوقف شد توضیحاتی در فضای مجازی ارایه کرد.

سعد نوشت: بعد از اعلام توقیف موقت سریال قورباغه که پس از بازبینی، ممنوعیت پخش از منظر ساترا ندارد، رایزنی با دستگاه قضا را آغاز کردیم تا به راه حلی دست یابیم که هم سریال امکان پخش یابد و در عین حال دغدغه های دستگاه قضا به طور کامل پوشش داده شود.

او اضافه نمود: خبرهای خوشی در راه است که امیدواریم به تقویت هر چه بیشتر رسانه های داخلی منجر شود.

سریال قورباغه به نویسندگی و کارگردانی هومن سیدی قرار بود 24 آذر ماه عرضه شود که ناگهان با حکم قضایی انتشار آن متوقف شد.

پس از توقف پخش قورباغه حدس های مختلفی درباره این سریال مطرح شده است. عده ای دلیل این اتفاق را خشونت بالای سریال و وجود صحنه های پلیس کشی را موثر دانستند و بعضی دیگر اختلافات مالی و رقابت فیلیمو و نماوا را، اما اطلاعیه دادستانی روایت سوم را تائید می نماید.

احتمالا توقف پخش سریال به رابطه علی اسد زاده تهیه کننده آن با محمد امامی یکی از متهمان پرونده مفاسد مالی باز می شود، شائبه های وجود دارد که ممکن است امامی نقشی در تهیه این سریال داشته باشد و حالا قوه قضائیه می خواهد این موضوع را آنالیز کند.

با این اوضاف با توجه به اطلاعیه امروز دادستانی به نظر می رسد با برطرف شک و شبهه ها درباره منابع مالی سریال مجوز پخش آن صادر می شود.

منبع: فرارو
انتشار: 2 دی 1399 بروزرسانی: 2 دی 1399 گردآورنده: smslovely.ir شناسه مطلب: 1295

به "خبرهای خوش درباره سریال قورباغه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرهای خوش درباره سریال قورباغه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید