بیک لیک لی: شجاعی با توجه به غیبتش حذف شد، در سرانجام این اردو ترکیب نهایی را اعلام می کنیم

به گزارش مجله پیامکی، سرمربی تیم ملی بسکتبال سه نفره بانوان کشورمان دلیل دعوت نشدن شیدا شجاعی به اردوی تیم ملی را غیبت در اردوی نخست و بعضی مسائل شخصی عنوان نمود.

بیک لیک لی: شجاعی با توجه به غیبتش حذف شد، در سرانجام این اردو ترکیب نهایی را اعلام می کنیم

نیکا بیک لیک لی در آستانه اردوی دوم تیم ملی بسکتبال سه نفره درباره ترکیب تیم ملی به خبرنگار ورزشی خبرنگاران گفت: شیدا شجاعی پیش از اردو با مسئولان صحبت نموده بود که احتمالا نمی تواند در اردوها شرکت کند اما با توجه به اینکه جزو ده بازیکن برتر رده بندی ایران بود به اردو دعوت شد و قرار بود اگر بتواند در اردو شرکت کند، اما چون در اردوی قبلی هم حاضر نبود از لیست ده نفره تیم ملی خط خورد.

وی اضافه نمود: قرار نبود بازیکنی را در اردوی اول خط بزنیم، چون زودهنگام بود و نمی توانستیم کسی را در اردوی سه چهار روزه اول بررسی نموده و خط بزنیم. قرار بود در انتها اردوی دوم گزینش را انجام دهیم که با توجه به غیبت شیدا شجاعی در اردوی نخست به صورت ناخودآگاه از اردو حذف شد.

سرمربی تیم ملی بسکتبال سه نفره بانوان کشورمان با اشاره به تعیین شدن ترکیب اعزامی به مسابقات کسب سهمیه المپیک در این اردو اعلام کرد: در انتها این اردو ترکیب نهایی و دو بازیکن ذخیره تعیین می شوند که به فیبا اعلام می کنیم تا در صورت بوجود آمدن مسئله ای برای بازیکنی نفر بعدی را به عنوان جایگزین معرفی کنیم با این حال سعی می کنیم بازیکنان را در اردو نگه داریم.

دومین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی بسکتبال سه نفره بانوان جهت حضور در مسابقات انتخابی المپیک از 31 فروردین ماه تا 4 اردیبهشت ماه زیر نظر نیکا بیک لیک لی و در سالن دخانیات تهران برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 18 خرداد 1400 بروزرسانی: 18 خرداد 1400 گردآورنده: smslovely.ir شناسه مطلب: 1602

به "بیک لیک لی: شجاعی با توجه به غیبتش حذف شد، در سرانجام این اردو ترکیب نهایی را اعلام می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیک لیک لی: شجاعی با توجه به غیبتش حذف شد، در سرانجام این اردو ترکیب نهایی را اعلام می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید