برای یاری به سیل زدگان به هر شماره حسابی اعتماد نکنید

به گزارش مجله پیامکی، رییس سازمان مدیریت بحران کشور از شهروندانی که قصد یاری به سیل زدگان را دارند، خواست یاری های خود را به شماره حساب نهادهای رسمی نظیر هلال احمر واریز نمایند.

برای یاری به سیل زدگان به هر شماره حسابی اعتماد نکنید

اسماعیل نجار در گفت وگو با خبرنگاران درباره اعلام بعضی شماره حساب ها در فضای مجازی که با هدف یاری به سیل زدگان اعلام می گردد، گفت: درخواست ما از شهروندان این است که یاری های خود را به حساب نهادهایی مانند هلال احمر، کمیته امداد و ... واریز نمایند و از واریز این مبالغ به حساب های دیگر افراد و همچنین حساب های ناشناس خودداری نمایند.

وی با اشاره به اعلام شماره حساب از سوی بعضی از افراد شناخته شده نیز گفت: واقعیت این است که باید بر هزینه کرد این مبالغ نیز نظارت وجود داشته باشد و هرچند ممکن است افراد با نیت خیر دست به این کار زده باشند، اما این احتمال وجود دارد که نتوانند یاری ها را صرف افرادی نمایند که واقعا احتیاج دارند. علاوه بر آن ما تجربه ای داشتیم که در زلزله کرمانشاه مبالغی جمع شد که ما چندان از هزینه کرد آن خبر نداریم.

رییس سازمان مدیریت بحران کشور اضافه کرد: به همین دلیل نیز درخواست ما از مردم نوع دوست و دغدغه مند کشورمان این است که اگر قصد یاری به سیل زدگان را دارند آن را به وسیله هلال احمر، کمیته امداد و ... انجام دهند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 12 اسفند 1398 بروزرسانی: 12 اسفند 1398 گردآورنده: smslovely.ir شناسه مطلب: 698

به "برای یاری به سیل زدگان به هر شماره حسابی اعتماد نکنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برای یاری به سیل زدگان به هر شماره حسابی اعتماد نکنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید