بازیگرانی که در شرورترین نقش ها بازی نموده اند

به گزارش مجله پیامکی، خبرنگاران: در برخی از فیلم ها، شخصیت ها مجبورند ماسک هایی را به صورت بزنند، به طوری که چهره شان قابل تشخیص نباشد. اگرچه برخی از بازیگران از پذیرفتن چنین نقش هایی بیزارند و دوست دارند که چهره واقعی خودشان را به نمایش بگذارند، اما برخی دیگر جسارت لازم را برای پذیرفتن چنین نقش هایی دارند. حتی برخی از بازیگران پا را فراتر گذاشته و با ماسک هایی ترسناک و در شرورترین شخصیت ها ظاهر می شوند. برخی از این ستاره ها را که در شرورترین نقش ها بازی نموده اند، در ادامه به شما معرفی می کنیم.

بازیگرانی که در شرورترین نقش ها بازی نموده اند

جیک جیلنهال - میستریو

میستریو یک شخصیت تخیلی شرور و دشمن مرد عنکبوتی است. او دارای توانایی فوق بشری نیست، اما استاد فریب کاری از طریق جلوه های ویژه می باشد. او با توهم سازی افراد می تواند آن ها را فریب داده و اهداف خود را پیش ببرد. او یک کلاه ایمنی دور سرش دارد که از شیشه درست شده است. در فیلم، جیک جیلنهال نقش میستریو را بازی می نماید. او از این که جذابیتش را در پشت نقاب شیشه ای پنهان کند، ترسی ندارد.

رایان رینولدز - جاگرنات

رایان رینولدز جزو یکی از جذاب ترین ستاره های هالیوودی شناخته می گردد، اما او تمام زیبایی اش را در نقش جاگرنات، شخصیت خیالی ابرشرور، پنهان کرد. اگر چه این شحصیت کامپیوتری طراحی شده، اما حالت صورت و حرکات بدنش متعلق به رایان است.

هانا جان کامن - گوست

هانا جان کامن هنرپیشه اهل بریتانیایی است که نقش گوست را در فیلم مرد مورچه ای و زنبورک بازی نموده است. او نقش مقابل مرد مورچه ای بود و زره ای به تن داشت که به طور کل چهره او پوشانده بود و چهره اش در فیلم قابل تشخیص نبود.

جف بریجز - آهنچی

آهنچی یک شخصیت تخیلی و ابرتبه کار در کتاب های کامیک منتشر شده از مارول کامیکس می باشد. چندین شخصیت مختلف زره سوداگر آهنی را به تن نموده اند که مهم ترین آن ها عوبادیا استین می باشد. جف بریجز نیز نقش این شخصیت را در فیلم سینمایی مرد آهنی سال 2008 بازی نموده است.

ربکا رومین - میستیک

میستیک با نام اصلی ریون دارکهولم، یک شخصیت خیالی ابرشرور در کتاب های کامیک منتشر شده توسط مارول کامیکس است که اغلب با مجموعه مردان ایکس در ارتباط است. میستیک در شش قسمت از مجموعه فیلم های مردان ایکس حضور پیدا کرد. آیا باورتان می گردد که در پشت چهره خبیث میستیک، چهره زیبای ربکا رومین نهفته باشد؟!

کیت بلانشت - هلا

هلا یک شخصیت خیالی شرور بزرگ است که در کتاب های کمیک مارول کامیکس وجود دارد. کیت بلانشت در فیلم ثور:راگناروک نقش هلا را بازی نموده است. آرایش او به قدری خاص و غلیظ بود که هیچ کس چهره واقعی کیت را تسخیص نداد.

کری کن - پروکسیما میدنا

پروکسیما میدنایت، شخصیت خیالی شرور، به عنوان یکی از فرزندان تانوس در فیلم سینمایی انتقام جویان: جنگ ابدیت سال 2018 با هنرنمایی کری کن حضور داشت. برای خلق پروکسیما میدنایت، کارگردان چهره کری کن را آرایش نکرد، بلکه از ضبط حرکت استفاده کرد. گریم او به هر شکلی که بود، از زیبایی چهره واقعی اش فرسنگ ها فاصله داشت.

جایمن هانسو - کوراث

جایمن هانسو اولین بار نقش کوراث را در فیلم محافظان کهکشان بازی کرد، اما تصمیم گرفت که در سال 2019، همین نقش را در فیلم کاپیتان مارول ادامه دهد. گویا او از چهره ترسناکی که در این نقش داشته خوشش آمده است!

کریستوفر اکلستون - ملکیث

کریستوفر اکلستون شخصیت ماوراطبیعی ملکیث در فیلم ثور: دنیای تاریک را بازی کرد. او پادشاه الف های سیاه است که می توان گفت از نظر پروراندن و شخصیت پردازی، بدترین شخصیت شرور در تمام فیلم های شرکت مارول می باشد.

تیم راث - بیزاری

بیزاری (امیل بلونسکی) یک شخصیت تخیلی در کتاب های کامیک مارول کامیکس است که از طریق استن لی و گیل کین خلق شده است. تیم راث این شخصیت را در فیلم هالک شگفت انگیز سال 2008 بازی کرد. بیزاری در سال 2009 رتبه پنجاه و چهارم بزرگترین تبه کاران کمیک تاریخ را از طرف آی جی ان دریافت کرد. آیا خود تیم راث می توانست چهره ترسناک خودش را در این فیلم تحمل کند؟

جولین مک مان - دکتر دووم

دکتر دووم یک شخصیت خیالی شرور بزرگ است که توسط استن لی و جک کربی خلق شده است و برای اولین بار، در شماره 5 مجله چهار شگفت انگیز در سال 1962 معرفی گردید. دکتر دووم دشمن چهار شگفت انگیز است که نقش او را در سال 2005، جولین مک مان بازی کرد.

منبع: brightside

منبع: برترین ها
انتشار: 28 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: smslovely.ir شناسه مطلب: 229

به "بازیگرانی که در شرورترین نقش ها بازی نموده اند" امتیاز دهید

1 کاربر به "بازیگرانی که در شرورترین نقش ها بازی نموده اند" امتیاز داده است | امتیاز: 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیگرانی که در شرورترین نقش ها بازی نموده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید