بارسلونا 4- 1 آلاوس؛ سرانجام خوش سال 2019

به گزارش مجله پیامکی، بارسلونا پیروز شد در ورزشگاه نوکمپ 1-4 آلاوس را مغلوب کند.

بارسلونا 4- 1 آلاوس؛ سرانجام خوش سال 2019

با تور اسپانیا از سرزمین جشن و موسیقی دیدن کنید.

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، بارسلونا در آخرین ملاقات خود در سال 2019 در لالیگا پیروز شد با تکیه بر درخشش ستاره های هجومی خود با نتیجه 1-4 آلاوس را شکست دهد تا سال را با صدرنشینی در لالیگا به اتمام برساند.

بارسلونا بازی را بهتر شروع کرد و اولین فرصت گلزنی در دقیقه ششم برای این تیم ایجاد شد، اما ضربه تماشایی و آکروباتیک ویدال روی پاس مسی با مهار پاچخو همراه شد.

اما در دقیقه 14 بارسلونا به گل اول دست یافت. ارسال عرضی لوییس سوارز با اشتباه مدافع آلاوس همراه شد تا آنتوان گریزمان با یک ضربه فنی به گوشه دروازه حریف، زننده گل اول بارسلونا لقب گیرد.

دقایقی بعد آلاوس اولین فرصت خود در نیمه اول را توسط واکاسو خلق کرد، اما این بازیکن علیرغم گذر از سد ساموئل اومتیتی تعادل خود را از دست داد و این فرصت راه به جایی نیافت.

در دقیقه 37 بارسلونا بهترین فرصت گلزنی خود را از دست داد. پاس پشت پای گریزمان در مقابل دروازه به لیونل مسی رسید و او بعد از گذر از سد مدافع آلاوس اقدام به ضربه زدن کرد، اما شوت مسی عرض دروازه را طی نموده و به بیرون رفت.

اما در دقیقه 44 بارسلونا به گل دوم دست یافت. پاس دقیق لوییس سوارز در گوشه محوطه به آرتورو ویدال رسید تا این هافبک شیلیایی با یک ضربه محکم به گوشه دروازه آلاوس پیروز به گلزنی گردد و بارسلونا در انتها نیمه نخست با دو گل حریف خود را مغلوب کند.

بارسلونا نیمه دوم را هجومی شروع کرد و گل آنتوان گریزمان هم آفساید اعلام شد، اما این آلاوس بود که توانست در دقیقه 54 اختلاف را به حداقل برساند. روی حرکت زیبای بازیکنان آلاوس، روبن دوآرته از سمت چپ صاحب موقعیت شد و ارسال دقیق با ضربه سر محکم پره پونز همراه شد و آلاوس به گل اول رسید.

دو دقیقه بعد آلاوس روی خروج اشتباه تراشتگن فرصت خوبی برای زدن گل تساوی داشت، اما خود این دروازه بان مقابل ضربه الکس ویدال ایستادگی کرد.

در دقیقه 60 آلاوس تا آستانه زدن گل دوم نیز پیش رفت، اما ضربه سر چکشی روبن دوآرته با اختلاف بسیار کمی از کنار دروازه بارسلونا به بیرون رفت.

اما در دقیقه 68 بارسلونا به گل سوم دست یافت. با پاس سوارز، لیونل مسی پشت محوطه صاحب موقعیت شده و با یک ضربه خیره کننده و تماشایی پیروز شد دروازه آلاوس را باز کند.

اما در دقیقه 76 و با برخورد ضربه سر سوارز به دست مارتین بارسلونا صاحب یک ضربه پنالتی شد که خود سوارز علیرغم تشخیص درست پاچخو پیروز به گلزنی شد. در دقایق انتهای توپی از خط دروازه ها نگذشت و در نهایت بارسلونا با نتیجه 1-4 آلاوس را شکست داد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 15 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: smslovely.ir شناسه مطلب: 622

به "بارسلونا 4- 1 آلاوس؛ سرانجام خوش سال 2019" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بارسلونا 4- 1 آلاوس؛ سرانجام خوش سال 2019"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید