انهدام باند زورگیران مامورنما

به گزارش مجله پیامکی، تهران (پانا) - رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران از دستگیری 2 شرور که خودرا مامور شهرداری معرفی و از واحدهای صنفی و دستفروشان خیابان اخاذی می کردند، خبر داد.

انهدام باند زورگیران مامورنما

با ما همراه باشید و درباره ساعت اینترنتی بیشتر بدانید.

به گزارش سایت پلیس، سرهنگ سعید راستی گفت: در پی ارجاع پرونده ای به مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت مبنی بر اینکه افرادی به واحدهای صنفی و دستفروشان مناطق جنوبی تهران مراجعه و خود را مامور شهرداری معرفی کرده اند و پس از بازدید از واحدهای صنفی و ورود خسارت به اموال آنان، مبالغی را از متصدیان واحدهای صنفی دریافت کرده اند، رسیدگی به موضوع در دستور کار تیمی از مأموران این مرکز قرار گرفت.

وی افزود: اکیپی از ماموران پلیس امنیت عمومی به محل های جرم مراجعه و پیروز شدند در تحقیقات میدانی و محلی، هر دو متهم را شناسایی کنند.

این مقام پلیسی با اشاره به اینکه در بررسی سوابق این افراد تعیین شد که هر دو متهم از افراد شرور بوده و پیش تر به جرم شرارت دستگیر شده اند، افزود: بررسی¬های پلیسی نشان از این داشت این افراد شرور این بار در پوشش مأموران شهرداری از شهروندان زورگیری می کنند.

وی شرح داد: با شناسایی مخفیگاه متهمان در حوالی خیابان شوش نتیجه تحقیقات اجرا شده به مرجع قضائی منعکس و دستور دستگیری متهمان اخذ شد.

سرهنگ راستی گفت: مراقبت ویژه پلیسی از مخفیگاه متهمان ادامه داشت تا اینکه نهم آبان ماه ماموران این پلیس پیروز شدند هر دو متهم را در نهم آبان ماه در یک عملیات پلیسی در مخفیگاهشان دستگیر و به این مرکز انتقال دهند.

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران اظهار کرد: هر دو متهم به 5 فقره اخاذی به همین شیوه در مجموع به ارزش 5 میلیارد ریال اعتراف کرده اند.

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت در پایان با افزود: هر دو متهم پس از تکمیل تحقیقات پلیسی برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 9 آذر 1399 بروزرسانی: 9 آذر 1399 گردآورنده: smslovely.ir شناسه مطلب: 1248

به "انهدام باند زورگیران مامورنما" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انهدام باند زورگیران مامورنما"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید