افطاری لاکچری برگزار گردید، اما در اتاق بازرگانی با حضور دولتمردان ارشد روحانی!

به گزارش مجله پیامکی، افطاری لاکچری بعضی از منتخبان مجلس یازدهم با حضور بعضی از مقامات ارشد دولتی با تغییر محل مراسم برگزار گردید.

افطاری لاکچری برگزار گردید، اما در اتاق بازرگانی با حضور دولتمردان ارشد روحانی!

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری خبرنگاران، نشست فراکسیون زاگرس نشینان با حضور بعضی منتخبان مجلس یازدهم از حوزه های انتخابیه گوناگون عصر چهارشنبه در هتل اسپیناس برگزار گردید.

مالک شریعتی، منتخب مردم تهران در واکنش به برگزاری چنین مراسمی در شرایط بد مالی مردم نوشت: در جلسه دیشب بعضی منتخبان -انتقال یافته از هتل اسپیناس به اتاق بازرگانی!- یک معاون رئیس جمهور، یک وزیر، چندین معاون وزیر و رئیس بانک به همراه بعضی نمایندگان ردصلاحیت شده مجلس دهم شرکت داشتند و یکی از نامزدهای ریاست مجلس هم فقط برای صرف افطار! حضور یافته است.

علی ربیعی، سخنگوی دولت روز دوشنبه در نشست خبری درباره دخالت دولت در انتخاب رئیس مجلس به خبرنگاران گفته بود، انتخاب رئیس و هیئت رئیسه مربوط به سازوکارهای داخلی مجلس و نمایندگان است. دولت هیچ نظر و دخالتی در مسائل داخلی مجلس از جمله انتخاب رئیس و هیئت رئیسه مجلس و رؤسای کمیسیون ها ندارد و نخواهد داشت.

سخنگوی دولت اضافه می نماید: هر فردی را که نمایندگان انتخاب نمایند برای دولت محترم خواهد بود. اگر نماینده ای اعلام نموده بگوید کدام معاون رئیس جمهور و برای چه فردی کوشش می نماید. ما قطعاً می دانیم که چنین نظری در دولت وجود ندارد.

یکی از نمایندگان منطقه زاگرس که اتفاقاً او هم به این جلسه لاکچری دعوت شده بود، به خبرنگاران می گوید که میزبان این جلسه غلامرضا تاجگردون، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس دهم است.

تاجگردون از نمایندگان نزدیک به جریان اصلاحات و مورد حمایت لیست امید است که کارزار انتخاباتی او هم با سروصدای زیادی همراه بود. کارزاری که با هزینه های هنگفت بیشتر شبیه مجالس عروسی آنچنانی بود تا یک جشن انتخاباتی تبلیغاتی.

برگزاری جلسه افطاری لاکچری از سوی فراکسیون زاگرس نشینان پیش از این با واکنش الیاس نادران، منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم روبرو شده بود؛ او در صفحه شخصی خود در فضای مجازی در اعتراض به برگزاری چنین جلساتی از سوی منتخبان مجلس یازدهم نوشت: در این اوضاع مالی 16 اردیبهشت منتخبان زاگرسی مجلس یازدهم را به هتل اسپیناس دعوت نموده اند!

وی افزود: کاری به مخدوش کردن مرزبندی های سیاسی ندارم، ولی از موکلان خود خجالت نمی کشید؟ جواب مددجویان کمیته امداد و نیازمندان را چه می دهید؟

سید مصطفی میرسلیم دیگر منتخب تهران هم درباره این افطاری در توئیترش نوشت: افطاری های طاغوتی به نمایندگان منتخب، نه اطعام است و نه مواسات!

4034/پ

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 14 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: smslovely.ir شناسه مطلب: 952

به "افطاری لاکچری برگزار گردید، اما در اتاق بازرگانی با حضور دولتمردان ارشد روحانی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افطاری لاکچری برگزار گردید، اما در اتاق بازرگانی با حضور دولتمردان ارشد روحانی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید