اعلام آرای انضباطی دربی 98؛ محرومیت سنگین برای گل محمدی

به گزارش مجله پیامکی، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای مربوط به اتفاقات ملاقات تیم های فوتبال پرسپولیس و استقلال در هفته بیست وسوم لیگ برتر را صادر کرد.

اعلام آرای انضباطی دربی 98؛ محرومیت سنگین برای گل محمدی

به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، بر اساس اعلام کمیته انضباطی در ملاقات تیم های پرسپولیس و استقلال از هفته بیست و سوم رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور که 26 اسفند 1400 برگزار گردید، یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به علت بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه به پرداخت مبلغ یک میلیارد ریال جریمه نقدی و 6 جلسه محرومیت از همراهی تیم در مسابقات لیگ برتر که دو جلسه آن به مدت یک سال تعلیقی است، محکوم شد که این رای قابل تجدیدنظرخواهی است.

بعلاوه باشگاه پرسپولیس به علت مسئولیت تضامنی در قبال رفتار اعضا و همینطور سوء رفتار تیمی ناشی از 6 اخطار به ترتیب مطابق با ماده 50 و 58 مقررات انضباطی به پرداخت دویست میلیون ریال و دویست و چهل میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. در دیگر بخش آرای مربوط به این بازی بهزاد غلامپور مربی تیم استقلال به علت بدرفتاری در قبال بازیکن مقابل به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم در لیگ برتر و پرداخت دویست میلیون ریال محکوم شد.

باشگاه استقلال نیز به علت مسئولیت تضامنی در قبال رفتار اعضا مطابق با ماده 50 مقررات انضباطی به پرداخت دویست میلیون ریال محکوم شد.

بعلاوه کلیه آرای مرتبط با این مسابقه به جز محرومیت سرمربی باشگاه پرسپولیس قطعی است.

منبع: فرارو
انتشار: 8 تیر 1401 بروزرسانی: 8 تیر 1401 گردآورنده: smslovely.ir شناسه مطلب: 2044

به "اعلام آرای انضباطی دربی 98؛ محرومیت سنگین برای گل محمدی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام آرای انضباطی دربی 98؛ محرومیت سنگین برای گل محمدی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید