اطری: با مشورت پژمان درستکار به وزن 61 کیلو آمدم، در وزن نو جا بیفتم، کشتی های جاندارتری می گیرم

به گزارش مجله پیامکی، ملی پوش المپیکی کشتی آزاد می گوید اگر در وزن تازه جا بیفتد زورش به حریفان 61 کیلویی می رسد و به این علت که وزن کمتری را کم می نماید، کشتی های جاندارتری می گیرد.

اطری: با مشورت پژمان درستکار به وزن 61 کیلو آمدم، در وزن نو جا بیفتم، کشتی های جاندارتری می گیرم

رضا اطری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در خصوص این موضوع که دور رفت لیگ برتر در یک وزن بالاتر برای تیم فولادین ذوب کشتی گرفت، ارتباط گفت: 20 روز است که تمریناتم را آغاز نموده ام، با سرمربی تیم ملی در خصوص تغییر وزن صحبت کردم و گفتم قصد دارم در لیگ در وزن 60 کیلو کشتی بگیرم.

وی که به علت شکست در المپیک به لحاظ روحی شرایط بسیار بدی داشت، ادامه داد: بهتر از قبل شده ام. در فریدونکنار تمرین می کنم. شرایط بدنی ام بد نیست، به لحاظ روحی هم ان شاءالله رفته رفته بهتر می شوم.

این کشتی گیر بابلی در خصوص اینکه آیا دیگر در 57 کیلو کشتی نخواهد گرفت گفت: هنوز چیزی قطعی نیست! شاید روز پایانی لیگ با توجه به اینکه این رقابت ها 2 کیلوگرم ارفاق وزنی دارد، در 57 کیلو کشتی بگیرم.

اطری در خصوص دو مبارزه ای که در وز 61 کیلوگرم با دو کشتی گیر پاس ناجا و حکمتی تبریز داشت، توضیح داد: بعد از چند وقت دوری، بدنم سنگین بود اما در کشتی دوم بدنم راه افتاد. می توانم جاندارتر از این در 61 کیلو کشتی بگیرم چون در 57 کیلو خیلی وزن کم می کردم و اینجا شرایط بهتر است و به همین علت اگر در این وزن جا بیافتم، کشتی های بهتری خواهم گرفت.

وی در خصوص رقبایش در 61 کیلوگرم، گفت: مجید داستان هست که او هم شاید به 65 کیلو برود. محمد رمضانپور هم جزو مدعیان است. نمی دانم رحمان عموزاد می خواهد در 61 کشتی بگیرد یا در 65 کیلو!

اطری ضمن تبریک مدال جهانی علیرضا سرلک، درخصوص اینکه باید از کدام مرحله از چرخه انتخابی تیم ملی وارد مسابقات گردد، تاکید نمود: چیزی نمی دانم ولی هر چه کادر فنی در نظر بگیرد آن را انجام خواهم داد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 18 آذر 1400 بروزرسانی: 18 آذر 1400 گردآورنده: smslovely.ir شناسه مطلب: 1846

به "اطری: با مشورت پژمان درستکار به وزن 61 کیلو آمدم، در وزن نو جا بیفتم، کشتی های جاندارتری می گیرم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطری: با مشورت پژمان درستکار به وزن 61 کیلو آمدم، در وزن نو جا بیفتم، کشتی های جاندارتری می گیرم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید