یمن، انهدام خودروی نظامی مزدوران در الجوف، زخمی شدن یمنی ها در الحدیده

به گزارش مجله پیامکی، شماری از مزدوران سعودی توسط نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن در استان الجوف کشته و یا زخمی شدند.

یمن، انهدام خودروی نظامی مزدوران در الجوف، زخمی شدن یمنی ها در الحدیده

به گزارش گروه بین الملل مجله پیامکی به نقل از شبکه تلویزیونی الراستاه، یک منبع نظامی یمنی گفت: با منفجر کردن یک بمب در راستا خودروی نظامی مزدوران سعودی توسط نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن در جبهه الساقیه در استان الجوف، شماری از مزدوران کشته و یا زخمی شدند.

یگان مهندسی ارتش و کمیته های مردمی یمن پیشتر نیز استحکامات مزدوران سعودی در جبهه عنبره در استان المتون را منهدم کرد که به کشته و زخمی شدن شماری از مزدوران منجر شد.

در همین حال، مزدوران و متجاوزان سعودی با گلوله باران خانه های یمنی ها در خیابان النصر در محله هفتم ژوئن شهر الحدیده، سه شهروند یمنی را زخمی کردند.

پیش از این یک جوان یمنی نیز در تیراندازی متجاوزان و مزدوران آنها در منطقه السویق در بخش التحیتا زخمی شد. متجاوزان بیش از 40 گلوله سنگین به مناطق مختلف جنوب شهر التحیتا شلیک کردند.

خانه های شهروندان یمنی در شهر محاصره شده الدریهمی نیز هدف گلوله باران توپخانه ای نیروهای متجاوز نهاده شد.

متجاوزان و مزدوران سعودی به نقض مکرر توافقنامه آتش بس در استان الحدیده ادامه می دهند که به شهادت و زخمی شدن شماری از یمنی ها تاکنون منجر شده است. این توافق بر آتش بس در استان الحدیده تأکید دارد.

+

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 18 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: smslovely.ir شناسه مطلب: 321

به "یمن، انهدام خودروی نظامی مزدوران در الجوف، زخمی شدن یمنی ها در الحدیده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یمن، انهدام خودروی نظامی مزدوران در الجوف، زخمی شدن یمنی ها در الحدیده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید