کاپیتان تیم ملی فوتبال زنان ایران در نشست خبری جام ملت ها چه گفت؟

به گزارش مجله پیامکی، کاپیتان تیم ملی فوتبال زنان گفت: مدت ها منتظر حضور در این تورنمنت بودیم. اکنون وقتش است که به خواسته های خود برسیم و مطمئنم فوتبال خوبی را به نمایش می گذاریم.

کاپیتان تیم ملی فوتبال زنان ایران در نشست خبری جام ملت ها چه گفت؟

به گزارش بهناز طاهرخانی کاپیتان تیم ملی فوتبال زنان ایران در نشست خبری پیش از ملاقات با هند در جام ملت های آسیا گفت: همه ما آماده هستیم با انگیزه بالا به مصاف هند برویم. دختران فوتبالیست ایران انگیزه بالایی دارند، تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته و منتظر آغاز رقابت های جام ملت ها هستیم.

او ادامه داد: همانطور که سرمربی تیم ملی فوتبال زنان گفت، مدت زمان زیادی از تاسیس فوتبال زنان ایران نمی گذرد و برای اولین بار در این تورنمنت بزرگ حاضر می شود. آینده خوبی برای فوتبال ایران تصور می کنم، راه زیادی داریم اما برای موفقیت ایران از هیچ تلاشی دریغ نمی کنیم.

کاپیتان تیم ملی فوتبال زنان ادامه داد: تیم ملی فوتبال ایران برای اولین بار در جام ملت های فوتبال آسیا حاضر می شود. مدت ها منتظر حضور در این تورنمنت بودیم. اکنون وقتش است که به خواسته های خود برسیم و مطمئنم فوتبال خوبی را به نمایش می گذاریم.

او در سرانجام در مورد آنالیز هند و بازی تیم فوتبال سیرجان در رقابت های باشگاهی آسیا گفت: چند نفر از بازیکنان در بازی های باشگاهی و دیگر ملی پوشان تجربه بازی برابر هند را دارند. ما با انگیزه مقابل این تیم به میدان خواهیم رفت. این تیم را آنالیز و نقاط ضعف و قوتش را آنالیز نموده و منتظر روز بازی هستیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 3 اسفند 1400 بروزرسانی: 3 اسفند 1400 گردآورنده: smslovely.ir شناسه مطلب: 1932

به "کاپیتان تیم ملی فوتبال زنان ایران در نشست خبری جام ملت ها چه گفت؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاپیتان تیم ملی فوتبال زنان ایران در نشست خبری جام ملت ها چه گفت؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید