وقت کشی وزارت ورزش و حد تحمل هواداران پرسپولیس، هزینه های مدیریت موقتی چیست؟

به گزارش مجله پیامکی، حدود 6 ماه از اداره وقتی باشگاه پرسپولیس می گذرد، اما وزیر ورزش و جوانان اعتقاد دارد صدری هم صاحب اختیارات مدیرعاملی است.

وقت کشی وزارت ورزش و حد تحمل هواداران پرسپولیس، هزینه های مدیریت موقتی چیست؟

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، در اواسط شهریور ماه 1400، استعفای جعفر سمیعی از مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس مورد پذیرش وزارت ورزش و جوانان قرار گرفت و اعضای هیئت مدیره این باشگاه سیدمجید صدری را به عنوان سرپرست پرسپولیس انتخاب کردند.

حدود 6 ماه از اداره وقتی باشگاه پرسپولیس می گذرد اما وزیر ورزش و جوانان اعتقاد دارد صدری هم صاحب اختیارات مدیرعاملی است. در واقع وقت تلف کردن برای انتخاب مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، نتایج خوبی نداشت و چنان که وزیر ورزش ملاحظه می کند، هواداران با برگزاری تجمعات مختلف، نارضایتی خود را ابراز می کنند.

اتلاف وقت از سوی وزارت ورزش برای مشخص مدیرعامل و اعضای تازه هیئت مدیره اگر به بهانه حضور چهره های فوتبالی و مدیران توانمند بود هیچ ایرادی نداشت اما دستگاه ورزش کشور معمولا در این زمینه کارنامه ای مقبول ندارد و تجربه نشان داده مدیرانی که برای باشگاه های دولتی انتخاب می شوند از جنس ورزش نیستند.

سوال اینجاست که وزارت ورزش برای انتخاب مدیرعامل پرسپولیس دست روی چه گزینه های عجیب و غریبی گذاشته که زمان این قدر هدر رفته است؟ اگر قرار بود حسین کلانی یا محمد دادکان مدیرعامل پرسپولیس شوند یا چهره ای سرشناس در مدیریت ورزش سکاندار این باشگاه شود این اتلاف وقت را می شد تحمل کرد اما وقتی همه می دانیم هیچ اتفاق محیرالعقولی در این زمینه رخ نمی هد، آن گاه تحمل این وقت کشی آسان نخواهد بود!

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 3 بهمن 1400 بروزرسانی: 3 بهمن 1400 گردآورنده: smslovely.ir شناسه مطلب: 1898

به "وقت کشی وزارت ورزش و حد تحمل هواداران پرسپولیس، هزینه های مدیریت موقتی چیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وقت کشی وزارت ورزش و حد تحمل هواداران پرسپولیس، هزینه های مدیریت موقتی چیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید