نفرات برتر اولین مسابقه تصویرگری در صنعت بیمه اعلام شدند

به گزارش مجله پیامکی، نفرات برتر مسابقه تصویرگری بیمه تصویری بیمه ملت که با موضوع فرهنگ بیمه به مناسبت هفدهمین سالروز تاسیس بیمه ملت برگزار شده بود، اعلام شدند.

نفرات برتر اولین مسابقه تصویرگری در صنعت بیمه اعلام شدند

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از روابط عمومی بیمه ملت، این رویداد توسط بیمه ملت به مناسبت هفدهمین سالروز تاسیس این شرکت و برای اولین بار در صنعت بیمه با موضوع کلی اشاعه فرهنگ بیمه ای مبنی بر ضرورت خرید بیمه، ویژگی های حمایتی و آرامش خاطر بیمه، مدیریت و انتقال ریسک و... برگزار گردید.

بر اساس این گزارش، تعداد 468 اثر توسط 330 هنرمند به دبیرخانه مسابقه تصویرگری ارسال شد که از این تعداد، 383 اثر به صورت دیجیتال و 85 اثر به صورت فیزیکی در مسابقه تصویرگری با موضوع فرهنگ بیمه شرکت کردند. شایان ذکر است؛ از تعداد 77 هنرمند خردسال و 253 هنرمند بزرگسال که آثار خود را به دبیرخانه مسابقه تصویرگری بیمه تصویری ارسال کردند، 83 نفر آقا و 247 نفر خانم بودند.

بنا بر این گزارش؛ روز پنج شنبه 13 آذرماه، کمال طباطبایی، هادی حیدری و محمدرضا میرشاه ولد به عنوان داوران این مسابقه، در یک جلسه 7 ساعته آثار را آنالیز و از بین تصویرگرانی که آثار خود را با موضوعات مربوط به بیمه و زندگی، گذر عمر در آینه بیمه، بیمه و آسایش و بیمه و امنیت را به تصویر کشیدند؛ نفرات برتر را انتخاب کردند.

با توجه به رای داوری، خانم ها حمیده خسرویان، رعنا آذرمنش و هما رستمی شاهسواری رتبه اول تا سوم را کسب کردند و به ترتیب مبلغ 100 میلیون ریال، 70 میلیون ریال و 50 میلیون ریال از سوی بیمه ملت به عنوان جایزه دریافت می نمایند.

همچنین به انتخاب داوران به 10 اثر برگزیده از 10 تصویرگر به نام های: خانم ها اعظم واعظی مقدم، سارا شوقی، بهاره خدامی، فاطمه رضایی، شادی دلپاک، عسل حاذقی، عاطفه اقبالی، سیما بوستانی پارسا، سحر شکری و آقایان عباس خانقلی و قاسم دارابی؛ هدیه ای به رسم یادبود اهدا می گردد و همه آثار رسیده به دبیرخانه مسابقه، از سوی بیمه ملت دیپلم افتخار دریافت می نمایند. آثار منتخب، در نمایشگاه آنلاین بیمه ملت نیز که به زودی برگزار می گردد، به نمایش درآمده و در قالب کتابی با همین عنوان منتشر خواهد شد.

در بخش دیگری از این گزارش آمده؛ با توجه به عدم وجود شرط سنی در ارسال آثار، از بین آثار بچگانه نیز 3 اثر انتخاب شده و از سوی بیمه ملت هدیه ای به رسم یادبود دریافت خواهند کرد.

روابط عمومی بیمه ملت با تاکید بر اهمیت بیمه برای جامعه و آحاد مردم و به منظور ترویج مفاهیم بیمه ای، افزایش دانش و آگاهی افراد نسبت به بیمه، توسعه نگرش و باور آنها در این حوزه برای افزایش سواد بیمه ای مردم در مقوله بیمه نسبت به برگزاری مسابقه تصویرگری با فرهنگ بیمه اقدام کرد.

لازم به ذکر است؛ این رویداد هنری به مناسبت هفدهمین سالروز تاسیس بیمه ملت، در حوزه فرهنگ بیمه برای اولین بار در صنعت بیمه برگزار گردید و آثار تصویرگران در روز 13 آذر همزمان با روز بیمه داوری و نفرات برتر انتخاب شدند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 16 دی 1399 بروزرسانی: 16 دی 1399 گردآورنده: smslovely.ir شناسه مطلب: 1326

به "نفرات برتر اولین مسابقه تصویرگری در صنعت بیمه اعلام شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نفرات برتر اولین مسابقه تصویرگری در صنعت بیمه اعلام شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید